Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen LINDE Průvodce novým daňovým řádem

Učebnice/Odborná literatura

LINDE Průvodce novým daňovým řádem

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Průvodce novým daňovým řádem s příklady, vzory a judikáty - Aleš Šustr;Jaroslav Kratochvíl. Praktická příručka je zpracována pracovníky úseku metodiky a správy daní Ministerstva financí. Seznamuje své uživatele s praktickou aplikací nového daňového řádu (zákona č. 280/2009 Sb.), který nahrazuje od 1. 1. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace LINDE Průvodce novým daňovým řádem

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 512 Kč

Jaroslav KratochvílS příklady, vzory a judikátyLINDE 2011, edice Praktické právnické příručkyKniha, čeština, 376 stran ... a dál?

Produkt LINDE Průvodce novým daňovým řádem

LINDE Průvodce novým daňovým řádem - parametry

Název produktu: LINDE Průvodce novým daňovým řádem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 512 Kč
Maximální cena: 512 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Průvodce novým daňovým řádem s příklady, vzory a judikáty - Aleš Šustr;Jaroslav Kratochvíl. Praktická příručka je zpracována pracovníky úseku metodiky a správy daní Ministerstva financí. Seznamuje své uživatele s praktickou aplikací nového daňového řádu (zákona č. 280/2009 Sb.), který nahrazuje od 1. 1. 2011 dlouhou dobu používaný zákon č. 337/1992 Sb., o správě daní a poplatků. Publikace je praktickou „kuchařkou“ pro všechny účastníky daňového řízení. Provází své čtenáře krok za krokem jednotlivými ustanoveními nového zákona. U každého ustanovení je srozumitelné vysvětlení jak má daňový subjekt postupovat v konkrétním případě při podávání žádosti na FÚ, jakým způsobem může reagovat na dopis, rozhodnutí nebo usnesení FÚ, případně co může daňový subjekt učinit a co lze očekávat od v daném případě od FÚ. Vysvětlení postupů podle konkrétního ustanovení nového daňového řádu je doplněno modelovanými příklady z praxe - to vše je doplněno odkazy na judikaturu a upozorněními na sankce při neplnění povinností vyplývajících z nového zákona. Publikace je určena všem daňovým subjektům (občanům, soukromým firmám, živnostníkům, neziskovým organizacím, občanským sdružením, obcím a jejich příspěvkovým a rozpočtovým organizacím) a jejich zaměstnancům, daňovým poradcům a poradenským firmám v oboru daní a poplatků a finančním úřadům – správcům daní. Publikace: Průvodce novým daňovým řádem s příklady, vzory a judikáty - Aleš Šustr;Jaroslav Kratochvíl. S příklady, vzory a judikáty - Edice: Praktické právnické příručky - LINDE - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - I Jaroslav KratochvílS příklady, vzory a judikátyLINDE 2011, edice Praktické právnické příručkyKniha, čeština, 376 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.