Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Lili a Vili 1 - V první třídě

Učebnice/Odborná literatura

Lili a Vili 1 - V první třídě

Hodnocení: 1x
  • 4

Celkem čtyři mezipředmětové sešity jsou určeny dětem pro práci v hodině i doma. Jejich koncepce je založena na vzájemném prostupování témat z jednotlivých školních předmětů. Látka je rozdělena do deseti barevně odlišených kapitol odvozených z prvouky a obsahuje učivo českého jazyka, matematiky i prvouky. Jasné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Lili a Vili 1 - V první..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lili a Vili 1 - V první třídě koupíte i tady

Specifikace Lili a Vili 1 - V první třídě

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 208 Kč

Celkem čtyři mezipředmětové sešity založeny na vzájemném prostupování témat z jednotlivých školních předmětů. Deset kapitol, jasné uspořádání a barevné odlišení jednotlivých předmětů usnadňuje orienta ... a dál?

Produkt Lili a Vili 1 - V první třídě

Lili a Vili 1 - V první třídě - parametry

Název produktu: Lili a Vili 1 - V první třídě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 208 Kč
Maximální cena: 276 Kč
Ušetríte až: 68 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Celkem čtyři mezipředmětové sešity jsou určeny dětem pro práci v hodině i doma. Jejich koncepce je založena na vzájemném prostupování témat z jednotlivých školních předmětů. Látka je rozdělena do deseti barevně odlišených kapitol odvozených z prvouky a obsahuje učivo českého jazyka, matematiky i prvouky. Jasné uspořádání na straně a barevné odlišení jednotlivých předmětů usnadňuje orientaci jak žákům, tak učitelům. Součástí sešitů jsou strany na sebehodnocení a také přílohy k vystřižení. Nová výuková sada Lili a Vili 1 je určena žákům prvních tříd a je prvním dílem ucelené řady pro první stupeň ZŠ. V nové učební sadě Lili a Vili najdete: svěží a moderní přístup kvalitní metodické pojetí atraktivní vzhled bohatý elektronický materiál na internetu Doložka MŠMT Celý výukový set Lili a Vili 1 byl v září 2012 předložen Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy za účelem udělení schvalovací doložky a bude připraven pro nový školní rok 2013/14 od ledna 2013. Odpovídá RVP Učební komplet je koncipován tak, aby zcela odpovídal RVP a naplňoval očekávané výstupy a klíčové kompetence. LILI A VILI V PRVNÍ TŘÍDĚ Mezipředmětové pracovní sešity 1.–4. díl Mezipředmětové sešity jsou určeny dětem při práci v hodině i doma. Koncepce mezipředmětovosti je založena na vzájemném prostupování témat a probírané látky z jednotlivých tradičních školních předmětů. Celkem čtyři díly obsahující učivo prvouky, českého jazyka a matematiky. Výhody mezipředmětových pracovních sešitů: děti nosí do školy každý čtvrt rok pouze jeden pracovní sešit děti vnímají výuku jednotlivých předmětů komplexně – v kontextu daného tématu dané téma zastřešuje učivo všech předmětů snadná orientace pro žáky i učitele barevné odlišení témat i předmětů.Učivo je rozděleno do 10 tematických celků: Ve škole, Bezpečně na silnici, Podzim, Moje rodina, Zima, Kdysi dávno, Žiji zdravě, Jaro, Hospodařím s penězi, Léto. Na konci pracovních sešitů zařazeno vždy několik příloh k vystřižení. Žáci si vyzkouší své znalosti na praktickém úkolu. V prvním díle pracovního sešitu jsou navíc vloženy samolepky, které žák použije při plnění úkolů. Každý tematický celek zakončen sebehodnoticí stranou, na které žák vybarví takový počet čmeláků/včeliček podle toho, jak danou kapitolu zvládl. Pracovní sešity jsou k dispozici i v elektronické podobě na internetu. Autor: D. Nastoupilová; L. Skálová; J. Jiro Sedláčková; P. Žižková Formát: 210 x 297 mm Počet stran: 80 Vazba: Paperback První vydání: 2014 Lili a Vili 1 - Mezipředmětový PS ke Slabikáři. Lili a Vili 1 - Mezipředmětový PS ke Slabikáři od nakladatelství v kategorii Knihy | | | | Lili a Vili za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.