Srovnání cen » Software a Hry » Hry na PC » Adventury na PC » Srovnání cen Life is Strange: Before the Storm pro PC

Adventury na PC

Life is Strange: Before the Storm pro PC

Hodnocení: 0x
  • 4

Vítejte do života teenagera v Arcadia Bay. Adventura Life is Strange: Before the Storm pro PC předchází události první hry. Chloe Price má 16 let. Je trochu vzpurná, trochu nejistá. Necestuje v čase a není vyložený andílek. Právě se seznámí s krásnou Rachel Amber. Prozkoumejte možnosti života. Užijte si rozhodování, ale pamatujte: každý krok má krátkodobé i dlouhodobé důsledky. Okrást drogového dealera nemusí být vždy dobrý nápad. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Life is Strange: Before the Storm pro PC

Kategorie Adventury na PC
Nejnižší cena 478 Kč

. Příběh Life is Strange: Before the Storm se odehrává v Arcadia Bay tři roky před událostmi v první hře série. Hráči se postaví do role vzpurné 16leté Chloe Price, která se nečekaně spřátelí s krásnou a oblíbenou dívkou Rachel Amber. Když se svět Rachel díky rodinnému tajemství obrátí vzhůru nohama, získávátoto nové spojenectví na důležitosti – přítelkyně jsou připraveny se společně postavit svým démonům.AKCE A REAKCEStejně jako v původním Life is Strange i v Before the Storm nás čeká spousta rozhodování ve » ... a dál?

Produkt Life is Strange: Before the Storm pro PC

Life is Strange: Before the Storm pro PC - parametry

Název produktu: Life is Strange: Before the Storm pro PC
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 478 Kč
Maximální cena: 699 Kč
Ušetríte až: 221 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

. Příběh Life is Strange: Before the Storm se odehrává v Arcadia Bay tři roky před událostmi v první hře série. Hráči se postaví do role vzpurné 16leté Chloe Price, která se nečekaně spřátelí s krásnou a oblíbenou dívkou Rachel Amber. Když se svět Rachel díky rodinnému tajemství obrátí vzhůru nohama, získávátoto nové spojenectví na důležitosti – přítelkyně jsou připraveny se společně postavit svým démonům.AKCE A REAKCEStejně jako v původním Life is Strange i v Before the Storm nás čeká spousta rozhodování ve skvěle vyprávěném příběhu, která budou ovlivňovat průběh hraní. Díky tomu se dočkáme hned několika různých konců hry.KLASICKÝ TEENAGERV Before the Storm je představen nový systém konverzací vhodně pojmenován "Odmlouvání", založen na přirozené drzosti Chloe. Může tak rošťácky provokovat či docílit svého a postoupit tak ve hře dále. Další novinkou je možnost vybrat oblečení pro Chloe a sledovat, jak na hráčem zvolený styl reaguje okolí.UMĚNÍ A NEZÁVISLÁ HUDBAStejně jakou u původní hry se dočkáme parádního licencovaného soundtracku nezávislých kapel. Chloe je pak stejně jako Max uměleckou duší a tak budete moci okolí ve hře "otagovat" či rozvěšovat své kresby.

Hra pro PC Příběh se odehrává v Arcadia Bay tři roky před událostmi v první hře série. Hráči se postaví do role vzpurné 16leté Chloe Price, která se nečekaně spřátelí s krásnou a oblíbenou dívkou Rachel Amber.. % Hra vypadá velice povedeně a podle informací co jsou zatím dostupné to vypadá, že by mělo jít minimálně o stejně dobrý díl, jako byl ten předchozí. Seznamte se s Chloe, hlavní hrdinkou hry. Protloukejte se v její kůži životem a dělejte různá rozhodnutí, která mají později důsledky. Tentokrát bez hrátek s časem V novém pokračování hry Life is Strange si tentokrát


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.