Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Libuše Šoljaková: Reporting, 3.vydání

Učebnice/Odborná literatura

Libuše Šoljaková: Reporting, 3.vydání

Hodnocení: 6x
  • 3.83333

Corporate governance - postavení a role cotrollera v podniku - kalkulace a alokace nákladů - rozpočty - 3. rozšířené a aktualizované vydání. Rozšířené vydání je praktickým průvodcem tvorbou a využitím systému účetních informací, které odpovídají moderním požadavkům správy a řízení společností (Corporate Governance). ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Libuše Šoljaková: Reporting, 3.vydání koupíte i tady

Specifikace Libuše Šoljaková: Reporting, 3.vydání

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 258 Kč

Cílem reportingu je vytvořit komplexní systém informací a ukazatelů charakterizujících činnosti společností ve srozumitelné a uživatelsky přístupné podobě. Publikace se snaží pomocí praktických příkladů a ukázek upozornit na nejdůležitější zásady a také časté chyby při využití účetních informací při správě a řízení společností. Obsahuje konkrétní instruktážní postupy a návody, jak zlepšit informovanost a komunikaci mezi vlastníky, manažery, zaměstnanci a dalšími zainteresovanými stranami. První část se zaměřuje na » ... a dál?

Produkt Libuše Šoljaková: Reporting, 3.vydání

Libuše Šoljaková: Reporting, 3.vydání - parametry

Název produktu: Libuše Šoljaková: Reporting, 3.vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 258 Kč
Maximální cena: 319 Kč
Ušetríte až: 61 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.83 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.83333
Podrobný popis:

Corporate governance - postavení a role cotrollera v podniku - kalkulace a alokace nákladů - rozpočty - 3. rozšířené a aktualizované vydání. Rozšířené vydání je praktickým průvodcem tvorbou a využitím systému účetních informací, které odpovídají moderním požadavkům správy a řízení společností (Corporate Governance). Cílem reportingu je vytvořit komplexní systém informací a ukazatelů charakterizujících činnosti společností ve srozumitelné a uživatelsky přístupné podobě. Publikace se snaží pomocí praktických příkladů a ukázek upozornit na nejdůležitější zásady a také časté chyby při využití účetních informací při správě a řízení společností. Obsahuje konkrétní instruktážní postupy a návody, jak zlepšit informovanost a komunikaci mezi vlastníky, manažery, zaměstnanci a dalšími zainteresovanými stranami. První část se zaměřuje na systém kritérií měření výkonnosti společností jako celku a jejich vypovídací schopnost a možnosti transformace těchto kritérií na jednotlivé součásti (útvary, organizační jednotky) společností.  Na tuto část navazuje oblast základních nástrojů a metod podporujících řízení a správu společností – sestavov ání rozpočtů, analýza odchylek, zjišťování výsledků hospodaření za útvary, segmenty a divize.  V závěrečné části se publikace orientuje na kalkulace a alokace nákladů jako základní nástroj pro analýzu ziskovosti produktů a zákazníků. Jana Fibírová; Libuše Šoljaková3. rozšířené a aktualizované vydáníGRADA 2010Kniha, čeština, 224 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.