Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Libuše Rudinská: Americká léta Jiřího Voskovce

Knihy

Libuše Rudinská: Americká léta Jiřího Voskovce

Hodnocení: 0x
  • 4

Publikace s neotřelou grafikou Pavla Růta, určená především mladším čtenářům, nás vtahuje do života slavného českého emigranta, která strávil v Americe posledních třicet let svého života. Tématem jeho dopisů adresovaných blízkým do komunistického Československa a příteli Josefu Šímovi je rozervanost a bezmoc, se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.75795
skladem

Jaké má kniha
Americká léta Jiřího Vo..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Libuše Rudinská: Americká léta Jiřího Voskovce koupíte i tady

Specifikace Libuše Rudinská: Americká léta Jiřího Voskovce

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 323 Kč

Publikace s neotřelou grafikou Pavla Růta, určená především mladším čtenářům, nás vtahuje do života slavného českého emigranta, která strávil v Americe posledních třicet let svého života. Tématem jeho ... a dál?

Produkt Libuše Rudinská: Americká léta Jiřího Voskovce

Libuše Rudinská: Americká léta Jiřího Voskovce - parametry

Název produktu: Libuše Rudinská: Americká léta Jiřího Voskovce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 323 Kč
Maximální cena: 408 Kč
Ušetríte až: 85 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace s neotřelou grafikou Pavla Růta, určená především mladším čtenářům, nás vtahuje do života slavného českého emigranta, která strávil v Americe posledních třicet let svého života. Tématem jeho dopisů adresovaných blízkým do komunistického Československa a příteli Josefu Šímovi je rozervanost a bezmoc, se kterou se každý emigrant potýkal. Velkým příslibem byla pro Voskovce možnost spolupráce s filmaři z Československé nové vlny, která ale právě díky odlišnému vnímání reality-socialistického bezčasí na jedné straně a kapitalistického tvrdého systému na straně druhé, nemohla vézt ke vzájemné spokojenosti. Spojovací text autorky vysvětluje některé rozdílnosti obou realit, a kniha se tak stává sondou do života dvou světů rozdělených železnou oponou. Doslov Jiřiny Rybáčkové, která s manželem strávila v americké emigrace více než dvacet let, výše uvedené jen podtrhuje v extravagantní knize se objeví neznámé fotografie, plakáty a poutače k divadelním a filmovým představením. Velká kapitola je

věnována Voskovcovu věznění na Ellis Islandu v době McCarthismu. Americká léta Jířího Voskovce - Libuše Rudinská od authora Libuše Rudinská a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.