Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Libuše Prokopová: Španělština + 2CD

Učebnice/Odborná literatura

Libuše Prokopová: Španělština + 2CD

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Španělština + 2 CD - Libuše Prokopová. PhDr. Libuše Prokopová patří bezesporu mezi nejúspěšnější autory učebnic španělštiny u nás. Nové, přepracované a doplněné vydání její osvědčené učebnice je vhodnou pomůckou ke komplexnímu zvládnutí španělštiny. Učební materiál je přitom koncipován tak, aby jej mohli ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Španělština + 2CD
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Libuše Prokopová: Španělština + 2CD koupíte i tady

Specifikace Libuše Prokopová: Španělština + 2CD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 431 Kč

PhDr. Libuše Prokopová patří bezesporu mezi nejúspěšnější autory učebnic španělštiny u nás. Nové, přepracované a doplněné vydání její osvědčené učebnice je vhodnou pomůckou ke komplexnímu zvládnutí šp ... a dál?

Produkt Libuše Prokopová: Španělština + 2CD

Libuše Prokopová: Španělština + 2CD - parametry

Název produktu: Libuše Prokopová: Španělština + 2CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 431 Kč
Maximální cena: 569 Kč
Ušetríte až: 138 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Španělština + 2 CD - Libuše Prokopová. PhDr. Libuše Prokopová patří bezesporu mezi nejúspěšnější autory učebnic španělštiny u nás. Nové, přepracované a doplněné vydání její osvědčené učebnice je vhodnou pomůckou ke komplexnímu zvládnutí španělštiny. Učební materiál je přitom koncipován tak, aby jej mohli používat jak ti, kdo si chtějí tento jazyk osvojit ve značně pokročilém stupni, tak ti, kterým stačí proniknout jen do základů španělštiny. Učebnice přináší efektivní způsob výuky zaměřený na české studenty a jejich učitele. Zahrnuje moderní slovní zásobu (asi 3000 slov) a frazeologii usnadňující běžnou komunikaci. Obsahuje úplný systém mluvnice současné španělštiny včetně jazykových jevů, kterým jiné učební texty mnohdy nevěnují pozornost. Různorodá cvičení se orientují na systematické zvládnutí mluvnice a slovní zásoby. Učební texty seznamují i s reáliemi hispanofonních zemí. Učebnice je určena studentům jazykových škol, kursů, středních a vysokých škol a to nejen jako základní učební materiál, ale i jako doplněk učebnic publikovaných v zahraničí. Klíč a 2 audio CD usnadňují studium rovněž samoukům. Publikace: Španělština + 2 CD - Libuše Prokopová. Nové, aktualizované a doplněné vydání oblíbené učebnice zaměřené na výuku evropské španělštiny (doplňkově je pozornost věnována také španělštině latinskoamerické), a to jednoduchou, přehlednou a zábavnou metodou. Ve 44 lekcích uživatel nalezne tematicky i stylisticky rozmanité texty, nejfrekventovanější slovní zásobu španělštiny a běžné frazeologismy. Gramatika je vysvětlována co nejjednodušeji a velmi přehledně a je doprovázena řadou pestrých cvičení. Formou poznámek k textu autorka seznamuje uživatele s reáliemi hispanofonních zemí. Klíč ke cvičením a závěrečný test slouží k samokontrole úspěšnosti. Nedílnou součástí jsou 2 audio CD. Učebnice je určena nejen samoukům, ale i účastníkům jazykových kursů, studentům středních škol a učilišť i těm, kdo si chtějí rozšířit či osvěžit již dříve získané znalosti španělského jazyka a používat ho v běžných životních situacích. Španělština + 2 CD - LEDA - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 546 str. - ISBN: 978-80-7335-136-6 - Kniha Alena ProkopováLEDA 2008Kniha, čeština, 546 stran Autor knihy Alena Prokopová, Vydavatelstvo LEDA


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.