Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Libuše Neščáková: Zákoník práce 2014 s výkladem

Učebnice/Odborná literatura

Libuše Neščáková: Zákoník práce 2014 s výkladem

Hodnocení: 1x
  • 4

Již 15. vydání osvědčené publikace zahrnuje komplexní seznámení se změnami, které přinášejí všechny novely zákoníku práce k 1. 1. 2014 včetně nového občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích.. Novelizovaný text je pro snadnou orientaci zvýrazněn různým typem písma. Výklad Vás upozorňuje i na problémy při ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Libuše Neščáková: Zákoník práce 2014 s výkladem koupíte i tady

Specifikace Libuše Neščáková: Zákoník práce 2014 s výkladem

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 118 Kč

PLATNÉ I V ROCE 2015!Seznamte se se změnami, které přinášejí všechny novely zákoníku práce! Novelizovaný text je pro snadnou orientaci zvýrazněn různým typem písma. Výklad upozorňuje i na problémy při aplikaci pracovněprávních předpisů v praxi. Praktická příručka pro odbornou, ale i laickou veřejnost. (právní stav k ...) ... a dál?

Produkt Libuše Neščáková: Zákoník práce 2014 s výkladem

Libuše Neščáková: Zákoník práce 2014 s výkladem - parametry

Název produktu: Libuše Neščáková: Zákoník práce 2014 s výkladem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 118 Kč
Maximální cena: 139 Kč
Ušetríte až: 21 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Již 15. vydání osvědčené publikace zahrnuje komplexní seznámení se změnami, které přinášejí všechny novely zákoníku práce k 1. 1. 2014 včetně nového občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích.. Novelizovaný text je pro snadnou orientaci zvýrazněn různým typem písma. Výklad Vás upozorňuje i na problémy při aplikaci pracovněprávních předpisů v praxi. Jedná se o praktickou a přehlednou příručku v oblasti pracovního práva určenou odborné, ale též laické veřejnosti. Z obsahu  A. Stav pracovněprávní legislativy k 1. lednu 2014 7  1. Stručný přehled novelizací zákoníku práce v roce 2013 a k 1. 1. 2014 7  1.1. Novely zákoníku práce v roce 2013 7  1.2. Nový občanský zákoník ve vazbě na zákoník práce 16  B. Komentář k vybraným ustanovením z pracovněprávní praxe ve znění od 1. 1. 2014 v návaznosti na rektifikaci podle nového občanského zákoníku 19  1. Výčet změn konkrétních ustanovení zákoníku práce – účinnost od 1. 1. 2014 19  2. Přechodná ustanovení 25  C. Závěr 28  D. Přehled členění zákoníku práce 31  E. Úplné znění zákoníku práce č. 262/2006 Sb. 35  Příloha k zákonu č. 262/2006 Sb. 100 O autorovi  Libuše Neščáková získala inženýrský titul na Provozně ekonomické fakultě ČZU v Praze a titul MBA v rámci ukončení studia London International Graduate School, kde je stávajícím tutorem pracovního práva v manažerském programu pro právníky i neprávníky Executive Master of Laws (LLM) a také tutorem oboru řízení lidských zdrojů v manažerském programu MBA. Kromě svých lektorských aktivit v rámci problematiky zákoníku práce a související pracovněprávní legislativy se zaměřuje na široké spektrum řízení lidských zdrojů. Své poradenské, auditorské a lektorské aktivity zaměřuje na maximální propojení s praxí, je uznávaným lektorem vzdělávání dospělých v oblasti jak pracovního práva, tak i soft skils. V roce 2012 byla oceněna Českou adragogikou společností za přínos ve vzdělávání dopělých titulem "Nejlepší tutor roku 2011". Je mediátorem v oblasti mimosoudního řešení pracovněprávních sporů.Libuše NeščákováPrávní stav k 1.1.2014GRADA 2014Kniha, čeština, 104 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.