Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Libuše Müllerová: Auditing pro manažery

Učebnice/Odborná literatura

Libuše Müllerová: Auditing pro manažery

Hodnocení: 1x
  • 4

Auditing pro manažery aneb Proč a jak se ověřuje účetní závěrka - Libuše Müllerová. Audit účetní závěrky je proces upravený mezinárodními auditorskými standardy přijatými Komorou auditorů České republiky, jimiž jsou auditoři povinni se řídit a které kladou značné nároky na spolupráci účetní jednotky s auditorem. Z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4
skladem

Jaké má kniha
Auditing pro manažery
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Libuše Müllerová: Auditing pro manažery koupíte i tady

Specifikace Libuše Müllerová: Auditing pro manažery

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 281 Kč

Audit účetní závěrky je proces upravený mezinárodními auditorskými standardy přijatými Komorou auditorů České republiky, jimiž jsou auditoři povinni se řídit a které kladou značné nároky na spolupr ... a dál?

Produkt Libuše Müllerová: Auditing pro manažery

Libuše Müllerová: Auditing pro manažery - parametry

Název produktu: Libuše Müllerová: Auditing pro manažery
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 281 Kč
Maximální cena: 327 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Auditing pro manažery aneb Proč a jak se ověřuje účetní závěrka - Libuše Müllerová. Audit účetní závěrky je proces upravený mezinárodními auditorskými standardy přijatými Komorou auditorů České republiky, jimiž jsou auditoři povinni se řídit a které kladou značné nároky na spolupráci účetní jednotky s auditorem. Z toho důvodu je důležité, aby vedoucí pracovníci měli představu o tom, co je podstatou auditu, jaké podklady bude po nich auditor požadovat a proč některé procedury auditoři dělají. Cílem publikace je vysvětlit, jak proces auditu probíhá, co je jeho smyslem, jaká je odpovědnost auditora na jedné straně a odpovědnost společnosti na straně druhé. Oproti prvnímu vydání, které bylo zaměřené hlavně na přípravu společnosti na audit, je publikace rozšířená o nové požadavky mezinárodních auditorských standardů, které musí auditoři dodržovat při provádění auditorských procesů a které vedoucím pracovníkům mají vysvětlit smysl auditorova počínání. Nová je rovněž kapitola zabývající se rekapitulací nesprávností, s nimiž se auditoři při své práci nejčastěji setkávají. Součástí knihy je řada příloh, které se při auditu používají a na které se text odvolává s vysvětlením jejich významu. Auditing pro manažery aneb Proč a jak se ověřuje účetní závěrka - Libuše Müllerová od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor knihy Libuše Müllerová, Vydavatelstvo Wolters Kluwer, Kniha,2013


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.