Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Libor Lukášek: Mezinárodní právo v komentovaných dokumentech

Učebnice/Odborná literatura

Libor Lukášek: Mezinárodní právo v komentovaných dokumentech

Hodnocení: 1x
  • 4

Mezinárodní právo v komentovaných dokumentech - Libor Lukášek . Mezinárodní právo prošlo obdobím největšího rozvoje po druhé světové válce, ale i v současnosti je dynamicky se rozvíjejícím a studovaným fenoménem. Představuje soubor právních norem, které upravují vzájemné vztahy mezi jeho subjekty, je nástrojem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Libor Lukášek: Mezinárodní právo v komentovaných dokumentech koupíte i tady

Specifikace Libor Lukášek: Mezinárodní právo v komentovaných dokumentech

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 278 Kč

Mezinárodní právo prošlo obdobím největšího rozvoje po druhé světové válce, ale i v současnosti je dynamicky se rozvíjejícím a studovaným fenoménem. Představuje soubor právních norem, které upravují v ... a dál?

Produkt Libor Lukášek: Mezinárodní právo v komentovaných dokumentech

Libor Lukášek: Mezinárodní právo v komentovaných dokumentech - parametry

Název produktu: Libor Lukášek: Mezinárodní právo v komentovaných dokumentech
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 278 Kč
Maximální cena: 380 Kč
Ušetríte až: 102 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Mezinárodní právo v komentovaných dokumentech - Libor Lukášek . Mezinárodní právo prošlo obdobím největšího rozvoje po druhé světové válce, ale i v současnosti je dynamicky se rozvíjejícím a studovaným fenoménem. Představuje soubor právních norem, které upravují vzájemné vztahy mezi jeho subjekty, je nástrojem regulace vztahů v mezinárodním společenství, tvoří nezbytný normativní základ pro chování států a mezinárodních organizací mezi sebou. Z části zasahuje i do jejich vnitřních právních řádů, zejména na poli bezpečnostním, politickém, ekonomickém, sociálním a kulturním, týká se i práv jednotlivce v oblasti ochrany lidských práv a základních svobod, životního prostředí apod. Tato publikace obsahuje výbor nejdůležitějších mezinárodněprávních dokumentů. Na jedné straně se jedná o tzv. klasická odvětví mezinárodního práva, jako jsou diplomatické, konzulární a smluvní právo, na straně druhé jsou zastoupena v nedávných desetiletích nově se utvářející odvětví, jako jsou mořské právo, právo regulující zacházení, resp. režim Antarktidy a právo kosmické. Pozornost je věnována i mezinárodním organizacím. Každý prezentovaný dokument je opatřen komentářem, jehož cílem je nejen zasadit příslušný pramen do mezinárodněpolitických souvislostí ovlivňujících proces jeho vzniku, ale i přiblížit jeho význam a nejdůležitější ustanovení. Kniha je koncipována jako základní pomůcka pro výuku oboru na právních, ekonomických a obecně humanitních školách. Mezinárodní právo v komentovaných dokumentech - Libor Lukášek od nakladatelství Karolinum v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.