Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Libor Gála, Alena Buchalcevová, Jaroslav Jandoš: Podniková architektura

Učebnice/Odborná literatura

Libor Gála, Alena Buchalcevová, Jaroslav Jandoš: Podniková architektura

Hodnocení: 1x
  • 4

Podniková architektura - Alena Buchalcevová, Libor Gála, Jaroslav Jandoš. V posledních třiceti letech se architektura v podniku posouvá ze své přirozené domény zájmu, tj. stavitelství budov a strojů i do sféry, v níž prvek hmoty ve své fyzické povaze mizí a je nahrazen metodikou, metodou a úlohami. Architektura se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79561

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Libor Gála, Alena Buchalcevová, Jaroslav Jandoš: Podniková architektura

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 243 Kč

V posledních třiceti letech se architektura v podniku posouvá ze své přirozené domény zájmu, tj. stavitelství budov a strojů i do sféry, v níž prvek hmoty ve své fyzické povaze mizí a je nahrazen metodikou, metodou a úlohami. Architektura se aplikuje v řízení v systémech sociální organizace a v této sféře je známa pod pojmem podniková architektura (EA, Enterprise Architecture). Podniková architektura napomáhá manažerům podniků v efektivním a pružném rozhodování o změnách v podniku tak, aby podnik v současném » ... a dál?

Produkt Libor Gála, Alena Buchalcevová, Jaroslav Jandoš: Podniková architektura

Libor Gála, Alena Buchalcevová, Jaroslav Jandoš: Podniková architektura - parametry

Název produktu: Libor Gála, Alena Buchalcevová, Jaroslav Jandoš: Podniková architektura
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 243 Kč
Maximální cena: 351 Kč
Ušetríte až: 108 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Podniková architektura - Alena Buchalcevová, Libor Gála, Jaroslav Jandoš. V posledních třiceti letech se architektura v podniku posouvá ze své přirozené domény zájmu, tj. stavitelství budov a strojů i do sféry, v níž prvek hmoty ve své fyzické povaze mizí a je nahrazen metodikou, metodou a úlohami. Architektura se aplikuje v řízení v systémech sociální organizace a v této sféře je známa pod pojmem podniková architektura (EA, Enterprise Architecture). Podniková architektura napomáhá manažerům podniků v efektivním a pružném rozhodování o změnách v podniku tak, aby podnik v současném globálním konkurenčním prostředí byl schopen dlouhodobé existence. Smyslem této publikace je rekapitulovat základní poznání v oblasti podnikové architektury a poskytnout i malým a středním podnikům základní znalostní bázi, která by jim umožnila ve svém řízení architekturu nejen aplikovat, ale zlepšila i jejich budoucí růst. Podniková architektura - Alena Buchalcevová, Libor Gála, Jaroslav Jandoš od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.