Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Liberální institut Právo a svoboda / Zákon - Bruno Leoni, Frédéric Bastiat

Učebnice/Odborná literatura

Liberální institut Právo a svoboda / Zákon - Bruno Leoni, Frédéric Bastiat

Hodnocení: 1x
  • 4

Téměř padesát let uplynulo od chvíle, kdy italský právní teoretik Bruno Leoni (1913-1967) přednesl na konferenci v Claremont v Kalifornii sérii přednášek o vzájemných vztazích mezi svobodou a donucením, svobodou a legislativou, legislativou a alternativními procesy vytváření práva, právem a ekonomií a o dalších ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Liberální institut Právo a svoboda / Zákon - Bruno Leoni, Frédéric Bastiat koupíte i tady

Specifikace Liberální institut Právo a svoboda / Zákon - Bruno Leoni, Frédéric Bastiat

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 297 Kč

Téměř padesát let uplynulo od chvíle, kdy italský právní teoretik Bruno Leoni (1913-1967) přednesl na konferenci v Claremont v Kalifornii sérii přednášek o vzájemných vztazích mezi svobodou a donucení ... a dál?

Produkt Liberální institut Právo a svoboda / Zákon - Bruno Leoni, Frédéric Bastiat

Liberální institut Právo a svoboda / Zákon - Bruno Leoni, Frédéric Bastiat - parametry

Název produktu: Liberální institut Právo a svoboda / Zákon - Bruno Leoni, Frédéric Bastiat
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 297 Kč
Maximální cena: 400 Kč
Ušetríte až: 103 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Téměř padesát let uplynulo od chvíle, kdy italský právní teoretik Bruno Leoni (1913-1967) přednesl na konferenci v Claremont v Kalifornii sérii přednášek o vzájemných vztazích mezi svobodou a donucením, svobodou a legislativou, legislativou a alternativními procesy vytváření práva, právem a ekonomií a o dalších souvisejících otázkách. Zmíněné přednášky se pak staly základem knihy Freedom and the Law, jejíž český překlad se právě dostává díky Liberálnímu institutu na český knižní trh. Již sama skutečnost, že ze stejné konference vzešly další dvě významné knihy společenských věd druhé poloviny dvacátého století, jmenovitě Hayekova The Constitution of Liberty a Friedmanův Capitalism and Freedom, naznačuje, že v případě Leoniho máme co do činění s dílem, jež nelze opomenout. V knize se objevují i texty, jež byly přeloženy přímo z Italštiny, které v anglickém vydání nenajdeme - Leoniho článek o Ludwigu Misesovi a jeho přínosu k diskusi o ekonomické kalkulaci, text o monopolech vycházející z průlomové práce Murrayho Rothbarda, kritika Marxova Kapitálu a celá řada dalších poutavých textů. Dílo Bruna Leoniho patří mezi nejvýznamnější práce v oblasti "ekonomie a práva". Skládá se s troch tématických celků:

Právo a svoboda

Právo a politika

Právo a ekonomie.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.