Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Lévy-Hillerich Dorothea: Kommunikation in sozialen und medizinischen Berufen

Učebnice/Odborná literatura

Lévy-Hillerich Dorothea: Kommunikation in sozialen und medizinischen Berufen

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice je určena především studentům středních a vyšších odborných škol nebo nefilologických oborů příslušných vysokých škol a slouží jako základ prakticky orientované výuky německého jazyka v oboru sociálních služeb a zdravotnictví. Úspěšná práce s učebnicemi předpokládá znalosti němčiny na úrovni B1 podle ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lévy-Hillerich Dorothea: Kommunikation in sozialen und medizinischen Berufen koupíte i tady

Specifikace Lévy-Hillerich Dorothea: Kommunikation in sozialen und medizinischen Berufen

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 232 Kč

Publikace: Kommunikation in sozialen und medizinischen Berufen MP - Dorothea Lévy-Hillerich. Metodická příručka obsahuje klíč ke všem cvičením a transkripci poslechových textů. Publikace: Kommunikation in sozialen und medizinischen Berufen MP - Dorothea Lévy-Hillerich. ... a dál?

Produkt Lévy-Hillerich Dorothea: Kommunikation in sozialen und medizinischen Berufen

Lévy-Hillerich Dorothea: Kommunikation in sozialen und medizinischen Berufen - parametry

Název produktu: Lévy-Hillerich Dorothea: Kommunikation in sozialen und medizinischen Berufen
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 232 Kč
Maximální cena: 351 Kč
Ušetríte až: 119 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice je určena především studentům středních a vyšších odborných škol nebo nefilologických oborů příslušných vysokých škol a slouží jako základ prakticky orientované výuky německého jazyka v oboru sociálních služeb a zdravotnictví. Úspěšná práce s učebnicemi předpokládá znalosti němčiny na úrovni B1 podle Společného evropského referenčního rámce (Zertifikat Deutsch) a nemají už další gramatickou progresi. Cílem je vybudování jazykových kompetencí umožňujících snadné uplatnění v jednotlivých oborech, s důrazem na sebevzdělávání a na schopnost vyhledávání a zpracování informací. Učebnice se svou náročností pohybují v úrovních B1/B2 Společného evropského referenčního rámce, lekce mohou být podle potřeby probírány v libovolném pořadí. Kniha je jednojazyčná, s výjimkou závěrečného slovníku. Metodická příručka obsahuje klíč ke všem cvičením a transkripci poslechových textů. Učebnice obsahuje 7 kapitol na téma: sociální zařízení pojišťovací systémy komunikace v lékařských ordinacích komunikace v nemocnicích služby lidem, kteří potřebují pomoc domovy důchodců sociální problémy mladistvých. Publikace: Kommunikation in sozialen und medizinischen Berufen UČ. Učebnice obsahuje 7 kapitol na téma:

sociální zařízenípojišťovací systémykomunikace v lékařských ordinacíchkomunikace v nemocnicíchslužby lidem, kteří potřebují pomocdomovy důchodcůsociální problémy mladistvých.

Součástí učebnice je vložené CD se slovníčkem. on-line podpora Publikace: Kommunikation in sozialen und medizinischen Berufen UČ.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.