Soutěže

Vyhodnocení soutěže: Sláva vítězům, čest poraženým!

mm
Autor Lucie

Naše první soutěž z blogu je u konce. Otázku jste určitě zodpověděli Levou Zadní, štěstí se ale nemůže usmát na každého. Pokud jste tentokrát nevyhráli, nebojte, není všem soutěžím konec. Velmi mile nás překvapila vaše soutěživost a hojná účast, proto vám brzy zase něco vymyslíme.

A na koho že se tentokrát usmálo štěstí a do výbavy mu přibyla jedna z našich COOL cen?

Reprák COOL Speaker, se kterým si můžete zpívat i ve sprše, si užijí:

paní Gertruda V. z Ostravy a pan Zdeněk L. z Prostějova

Hlavní cenu, stylový smartphone s grafikou televize Prima COOL a hláškami Jana Dolanského místo zvonění, má už doma pan Miroslav z Plzně. K nám do kanceláře si pro něj přišla jeho manželka, která se pak s telefonem i vyfotila. Snad bude šťastným výhercům s Honzou Dolanským dobře. Gratulujeme!

PS: Nesmíme zapomenout poděkovat firmě Accent, která nám ceny do soutěže věnovala. To by byl trapas. Takže děkujeme. A moc.

 

IMG_0001

 

Vyhodnocení soutěže: Sláva vítězům, čest poraženým!

O autorovi

mm

Lucie

Lucie má na starosti slova a texty. Současnosti by se nerada vzdávala, kdyby jí odtud ale přece jen vykopli, přestěhovala by se do 60., nebo 70. let. V Americe, přirozeně. Její nejoblíbenější kreslená postava je Magika Von Čáry z Kačeřích příběhů. I Kačer Donald je v pohodě. To se ovšem nedá říct o Donaldu Trumpovi. Na prvním rande se většinou snaží být vtipná, čímž je trapná a zvedá tak protějšku sebevědomí. Občas je trochu nezodpovědná, vztahovačná a dokáže být arogantní. Většinou omylem. Film podle jejího života by byla klasická britská komedie. V hlavní roli s Helenou Bonhem Carter.

Co vy na to?