V obraze

Sedíte správně? Zkontrolujte si držení těla podle naší infografiky

mm
Autor Lucie

V současné době má velké procento lidí sedavé zaměstnání. Hodně si ale sedáme i ve volných chvílích. Pokud také vy prosedíte většinu svého času, měli byste častěji přemýšlet nad tím, jak u toho vypadáte. Správným držením těla zabráníte bolestem zad i špatnému zakřivení páteře.

Jak na to?  Naše infografika vám pomůže. Tak se pohodlně usaďte…

infografika-sezeni

Těchto 5 tipů vám výrazně pomůže zlepšit držení těla a tím i vaše zdraví. Zároveň se nezapomeňte ujistit, že máte kvalitní židli a vás pracovní stůl je nastavený do odpovídající výšky. Bez toho to nejde.

Není to ono?

Raději se podívejte po nové kancelářské židli.

Sedíte správně? Zkontrolujte si držení těla podle naší infografiky

O autorovi

mm

Lucie

Lucie má na starosti slova a texty. Současnosti by se nerada vzdávala, kdyby jí odtud ale přece jen vykopli, přestěhovala by se do 60., nebo 70. let. V Americe, přirozeně. Její nejoblíbenější kreslená postava je Magika Von Čáry z Kačeřích příběhů. I Kačer Donald je v pohodě. To se ovšem nedá říct o Donaldu Trumpovi. Na prvním rande se většinou snaží být vtipná, čímž je trapná a zvedá tak protějšku sebevědomí. Občas je trochu nezodpovědná, vztahovačná a dokáže být arogantní. Většinou omylem. Film podle jejího života by byla klasická britská komedie. V hlavní roli s Helenou Bonhem Carter.

Co vy na to?