V obraze

Sedíte správně? Zkontrolujte si držení těla podle naší infografiky

sezení
Autor Lucie

V současné době má velké procento lidí sedavé zaměstnání. Hodně si ale sedáme i ve volných chvílích. Pokud také vy prosedíte většinu svého času, měli byste častěji přemýšlet nad tím, jak u toho vypadáte. Správným držením těla zabráníte bolestem zad i špatnému zakřivení páteře.

Jak na to?  Naše infografika vám pomůže. Tak se pohodlně usaďte…

infografika-sezeni

Těchto 5 tipů vám výrazně pomůže zlepšit držení těla a tím i vaše zdraví. Zároveň se nezapomeňte ujistit, že máte kvalitní židli a vás pracovní stůl je nastavený do odpovídající výšky. Bez toho to nejde.

Není to ono?

Raději se podívejte po nové kancelářské židli.

O autorovi

Lucie

Lucie má na starosti slova a texty. Současnosti by se nerada vzdávala, kdyby jí odtud ale přece jen vykopli, přestěhovala by se do 60., nebo 70. let. V Americe, přirozeně. Její nejoblíbenější kreslená postava je Magika Von Čáry z Kačeřích příběhů. I Kačer Donald je v pohodě. To se ovšem nedá říct o Donaldu Trumpovi. Na prvním rande se většinou snaží být vtipná, čímž je trapná a zvedá tak protějšku sebevědomí. Občas je trochu nezodpovědná, vztahovačná a dokáže být arogantní. Většinou omylem. Film podle jejího života by byla klasická britská komedie. V hlavní roli s Helenou Bonhem Carter.

Co vy na to?