Hacky

Překvapivý způsob, jak zachránit utopený mobil

mm
Autor Lucie

Mobilní telefony jsou bezva. Když fungují. V opačném případě se z nich stane cihla, která vám leží v žaludku. Nějaká ta chyba se ale bohužel čas od času objeví i v nejlepší společnosti. Zejména, když si mobil hodíte třeba do záchodu.

Telefon v rejži

Kdo si někdy na mobil něco nevylil, jako by ho neměl. A všichni dobře víme, že když se to nevyřeší hned, může to pro telefon znamenat konec zvonec. Co ale s tím? Zkuste mokrý telefon vložit do nádoby s rýží. Zní to divně, ale dokonce i ten nejpovolanější technik od Applu vám potvrdí, že je to nejlepší způsob, jak odstranit vlhkost.

Před tím, než mobil zasypete rýží, osušte ho třeba kuchyňskou papírovou utěrkou. Zvláštní péči věnujte všem otvorům. V rýži ho pak nechte alespoň tři dny. Kdyby to nezabralo, zkuste rýžovou terapii prodloužit. Pokud se ani pak neprobere, udělejte si rizoto a běžte si koupit nový telefon.

telefon v rýži

Mohlo by vás zajímat

Překvapivý způsob, jak zachránit utopený mobil
5 (100%) 2 hodnocení

O autorovi

mm

Lucie

Lucie má na starosti slova a texty. Současnosti by se nerada vzdávala, kdyby jí odtud ale přece jen vykopli, přestěhovala by se do 60., nebo 70. let. V Americe, přirozeně. Její nejoblíbenější kreslená postava je Magika Von Čáry z Kačeřích příběhů. I Kačer Donald je v pohodě. To se ovšem nedá říct o Donaldu Trumpovi. Na prvním rande se většinou snaží být vtipná, čímž je trapná a zvedá tak protějšku sebevědomí. Občas je trochu nezodpovědná, vztahovačná a dokáže být arogantní. Většinou omylem. Film podle jejího života by byla klasická britská komedie. V hlavní roli s Helenou Bonhem Carter.

Co vy na to?