Novinky

Nokia 6 vypadá lákavě. Přesto si ale nechte zajít chuť

Nokia 6
mm
Autor Ivo

Nový majitel značky Nokia představil svou Androidovou prvotinu – Nokia 6. Telefon s jednoduchým názvem spadá do nižší-střední třídy a na tuto kategorii je jeho výbava více než slušná.

Kromě již zmiňovaného operačního systému disponuje také slušnou interní pamětí, a to 64GB s možností rozšíření o paměťovou kartu. Další parametry také nejsou k zahození – 5,5 palcový displej s Full HD rozlišením, 16megapixelový fotoaparát vzadu, 8megapixelový vpředu, hybridní slot pro paměťovou kartu i SIM nebo i vychytávka, jakou je čtečka otisků prstů …

A v čem tedy je ten háček? Ne, není to o ceně, která bude činit v přepočtu něco přes sedm tisíc korun, ale o tom, že telefon je určen exkluzivně pro čínský trh. No, nevadí. Další novinky by společnost měla představit na veletrhu již koncem února, a pokud je tento telefon standardem, dá se předpokládat, že je na co se těšit.

Mohlo by vás zajímat

Nokia 6 vypadá lákavě. Přesto si ale nechte zajít chuť
5 (100%) 4 hodnocení

O autorovi

mm

Ivo

Ivo se stará o veškeré marketingové aktivity portálu Srovname.cz. Když zrovna nepracuje, tak si rád přečte knihu, sportuje nebo se vypraví za dobrodružstvím.

1 komentář

Co vy na to?