Pokračování příště

Malý fitness kurz pro gaučáky, Díl 1. Slezte z toho gauče

mm
Autor Lucie

Nezáleží na tom, proč se chcete dostat do formy. Třeba chcete zhubnout, abyste se nemuseli v létě koupat v overalu. Nebo vás znepokojilo, že jste při posledním výstupu do schodů museli už v druhém mezipatře rozbít výškový tábor a dát si na deset minut pauzu. To je fuk. Vždycky bude nejtěžší začít, zejména pokud jste typický gaučový typ.

Jak to tedy odstartovat?

Hlavně nepřepalte start. Když dostanete hned po prvním cvičení infarkt, do dalšího se vám chtít nebude. Nejdůležitější je zvyknout si na pravidelný pohyb a udělat z něj nedílnou součást života.

V následujících pěti dílech vás zkusíme rozpohybovat tak, aby jste si ani moc nevšimli, že vás k něčemu nutíme. Nicméně abychom vám nevěšeli bulíky na nos, tuhle rutinu musíte samozřejmě zodpovědně dodržovat. Jinak to bude k ničemu. Na druhou stranu, pokud se hecnete, tělo a mysl vás bohatě odmění.

Dnes máte za úkol:

prochazka-srovname (1)

Malý fitness kurz pro gaučáky, Díl 1. Slezte z toho gauče

O autorovi

mm

Lucie

Lucie má na starosti slova a texty. Současnosti by se nerada vzdávala, kdyby jí odtud ale přece jen vykopli, přestěhovala by se do 60., nebo 70. let. V Americe, přirozeně. Její nejoblíbenější kreslená postava je Magika Von Čáry z Kačeřích příběhů. I Kačer Donald je v pohodě. To se ovšem nedá říct o Donaldu Trumpovi. Na prvním rande se většinou snaží být vtipná, čímž je trapná a zvedá tak protějšku sebevědomí. Občas je trochu nezodpovědná, vztahovačná a dokáže být arogantní. Většinou omylem. Film podle jejího života by byla klasická britská komedie. V hlavní roli s Helenou Bonhem Carter.

Co vy na to?