Pokračování příště

Jak se stát Ninjou v balení dárků – Díl první: Kniha

mm
Autor Lucie

Balení dárků není věda. Rozhodně se nedá srovnat s operací mozku, hrou na varhany, nebo trojitým saltem pod vodou. I přesto existují lidé, kteří i při sebevětší snaze skončí s boulingovou koulí z balícího papíru, kterou v posledním záškubu kreativity oběsí na stuze. A u štědrovečerní večeře se pak snaží vyrvat si z vlasů zbytky lepenky. Přitom by stačilo mít na to nějaký návod.

A hele, to je náhodička. Tady ho máme. A rovnou od dívky, které se říká Origami Ninja.

kniha1

kniha2

kniha3

kniha4

kniha_final

Pokud se po tomhle díle spontánně rozhodnete dát všem z rodiny knížku, inspiraci najdete třeba na Databáze knih. Jejich cenu a dostupnost si pak můžete zjistit u nás, v sekci knihy.

Pokračování příště…

Jak se stát Ninjou v balení dárků – Díl první: Kniha
4.7 (93.33%) 3 hodnocení

O autorovi

mm

Lucie

Lucie má na starosti slova a texty. Současnosti by se nerada vzdávala, kdyby jí odtud ale přece jen vykopli, přestěhovala by se do 60., nebo 70. let. V Americe, přirozeně. Její nejoblíbenější kreslená postava je Magika Von Čáry z Kačeřích příběhů. I Kačer Donald je v pohodě. To se ovšem nedá říct o Donaldu Trumpovi. Na prvním rande se většinou snaží být vtipná, čímž je trapná a zvedá tak protějšku sebevědomí. Občas je trochu nezodpovědná, vztahovačná a dokáže být arogantní. Většinou omylem. Film podle jejího života by byla klasická britská komedie. V hlavní roli s Helenou Bonhem Carter.

Co vy na to?