Novinky

Herní novinky pro správné pařmeny

mm
Autor Ivo

Na herním veletrhu E3 v Los Angeles bylo opět velmi živo, protože vydavatelé se mohli doslova přetrhnout, aby na svou stranu získali co nejvíce hráčů. Novinek bylo opravdu hodně, takže bude rozhodně z čeho vybírat. Podíváme se na zoubek několika hrám, které vás rozhodně dostanou a namlsají k tomu, abyste si udělali čas a pořádně si zapařili.

Mezi prvními, kdo své nejnovější tituly představili, byla firma Electronic Arts. Ta jako vždy nezklamala a přišla s klasikou v podobě sportovních titulů. K tomu samozřejmě nachystala i nějaké novinky.

FIFA 18

Nová Fifa nabídne pokračování příběhu Alexe Huntera, mladého fotbalisty, kolem kterého se v první sezóně spekulovalo o přestupu. Hunter je zpět a spolu s ostatními bude zase pálit jeden gól za druhým a vy to můžete prožívat s ním.

NBA Live 18

Zajímavostí je režim The One. Vytvořte si profíka podle svého, dejte mu obličej, jméno, vybavení i schopnosti, jaké chcete. Nová NBA nabídne možnost zahrát si nejen ligová utkání, ale i pouliční zápasy, kde se hraje pouze o respekt.

Madden 18

V prostředí amerického fotbalu tentokrát sledujete příběh Devina Wadea, zapomenutá star univerzitního fotbalu, snažící se oživit fotbalovou kariéru návratem domů. Za zmínku stojí i oscarový Mahershal Ali, který ztvární Cuttera Wadea, bývalého sportovce a nejspíše i Devinova příbuzného.

Need For Speed: Payback

Další díl oblíbené série se tentokrát opičí po Rychle a zběsile, protože vedle aut se příběh zabývá i jeho hrdiny v podobě tří postav. Tyler, Mac a Jess se spojí s podsvětím proti kartelu The House, který ovládá policii, kasina i zločince.

Star Wars: Battlefront II.

Na tiskové konferenci se rozebírala i připravovaná pecka, která vyjde 17. listopadu a jejíž příběh se odehrává ve velmi vzdálené galaxii. Ponořte se do bitev inspirovaných celou filmovou érou Star Wars.

NHL 18

Další novinka, kterou EA představí teprve 21. června v rámci vyhlašování NHL Awards v Las Vegas. Prezentace ukáže první oficiální video s ukázkami ze hry, novinky, datum, kdy hra vyjde a spoustu dalších informací.

Po EA přišel na řadu Microsoft, jehož konference se zabývala konzolí Scorpio, což je novinka z loňského roku. Ovšem pozadu nezůstala ani s herními tituly, které stojí opravdu za to. Novinky představil i Ubisoft.

Nejvíce tajností bylo kolem novinky Forza Motorsport 7, což bude vlajková loď konzole Xbox One X, vycházející 3. října. Čeká na vás přes 700 aut, 30 prostředí s více než 200 variacemi tratí k závodění.

Cuphead – komiksová skákačka

Cuphea je arkádová akce odehrávající se ve světě stylizovaném do komiksové verze, která vás natolik pohltí, že budete hrát v jednom kuse. Čekají na vás hromady nepřátel, které přináší do hry trochu hektičnosti, ale zase je nemusíte zabít úplně všechny.

Ori je zpět

O tom, že plošinovky rozhodně nevymřeli, se můžete přesvědčit díky Ori and the Will of the Wisps, která vypraví příběh lesního ducha Oriho, s nímž tentokrát opustíme kouzelný les Nibel, abychom odhalili pravdu, kterou skrývá a mohl se tak naplnit jeho osud.

Crackdown 3

Nasedněte do parádního vozítka, které se dokáže měnit, a pusťte se do boje s nelítostnými zločinci. Nejen, že můžete postřílet vše, co vám přijde do cesty, ale zároveň prozkoumat celé město.

Metro Exodus

Vracíme se s Arťomem zpět do post-apokalyptické Moskvy, odkud se dostanete i do ruské divočiny a budete prozkoumávat místní krajinu. Tentokráte se bude hra odehrávat ve všech ročních obdobích včetně kruté nukleární zimy.

Life is Strange: Before the Storm

Přenesete se tři roky zpět před události, které se odehrávaly v prvním díle této série. Budete vzpurnou 16letou Chloe Price, která se začne kamarádit s Rachel, jež jí bude oporou v boji proti démonům ve chvíli, kdy se život Chloe obrátí naruby.

Assassin’s Creed: Origins

Hra vás zavede do Starověkého Egypta, dříve prosperující říše, z níž zůstaly jen ruiny, kde máte možnost prožít příběh prvního assassina i vznik bratrstva Assassinů.

Mezi dalšími vydavateli nesměla samozřejmě chybět Bethesda, jejíž konference je vždy zárukou kvality i mnoha zajímavostí. Dokonce ani studio Arkane, nezahálelo. Navíc loňský Doom a Fallout 4 se dočkal VR verze.

Wolfenstein 2: The New Colossus

Likvidátor nacistů BJ Blazkowicz je zpět poté co přežil souboj s generálem Deathsheadem. Náhle se probouzí v roce 1961 a zjišťuje, že jeho láska Anya je v očekávání dvojčat a pravá akce ze staré školy je na světě.

The Evil Within 2

Vžijte se do role Sebastiana Castellana, detektiva, který spadl až na úplné dno. Jednoho dne dostane šanci n záchranu své dcery, neváhá ani minutu a vyrazí do světa, kde ho budou pronásledovat noční můry, aby se hrabal v temné minulosti poklidného městečka.

Letošní herní novinky byly skutečnou pastvou pro každého nadšeného pařmena. Střílečky, simulátory, skákačky, zkrátka vše, co potěší hráčovo srdíčko.

Nepřehlédněte

Herní novinky pro správné pařmeny

O autorovi

mm

Ivo

Ivo se stará o veškeré marketingové aktivity portálu Srovname.cz. Když zrovna nepracuje, tak si rád přečte knihu, sportuje nebo se vypraví za dobrodružstvím.

Co vy na to?