Na vlastní kůži

Deštník ala puška a další vánoční dárky, které jsem našla v Naoku. Inspirujte se

mm
Autor Lucie

V Naoku vybírám dárky celkem pravidelně. Většinou tam řeším spíš narozeniny, ale chápu, proč je tenhle obchod pro mnohé poutníky za vánočními dárky mekka. Tak mě napadlo, že se tam stavím a optám se, které dárky jsou letos nejvíc v kurzu. A milá žena za pultem jich ochotně vysypala z rukávu hned několik. Tady jsou.

Pro tátu

houbařský nožík
Stylový 14cm velký nožík mu budou všichni houbaři v lese závidět. Má dokonce štěteček k očištění hub a dostanete k němu i pouzdro na opasek.

Dáte za něj 295 Kč

Pro bráchu
deštníkDeštník, co se tváří jako puška a můžete s ním vystřelovat klidně na ulici, je prý velký hit. Na prodejně mají už jen posledních pár kousků.

Stojí 675 Kč

Pro mámu
záložka
Záložka z PVC ve tvaru člověka, připlácnutého do knihy, je prostě vtipná.

Koupíte jí za 145 Kč

Pro dědu nebo babičku
stojánek na brýle
Stojánky na brýle – praktická věc, fúze mezi postavičkou na poličku a odkladištěm pro brýle.

Pořídíte ji kolem 190 Kč.

pilulkaPouzdro na tablety – taky praktická věc pro prarodiče se smyslem pro humor.

Za 125 Kč.

Pro partnera nebo partnerku
fonduTak co si budeme povídat, tohle dáváte taky trochu sobě. A děláte moc dobře. Mňam.

Koupíte za sladkých 545 Kč

PS: Pokud se vám do Naoka nechce osobně, můžete si dárky objednat přes jejich e-shop. Poslední vánoční objednávky prý dělají v úterý 22.12. Aby to ještě stihlo dorazit pod stromeček.

Deštník ala puška a další vánoční dárky, které jsem našla v Naoku. Inspirujte se

O autorovi

mm

Lucie

Lucie má na starosti slova a texty. Současnosti by se nerada vzdávala, kdyby jí odtud ale přece jen vykopli, přestěhovala by se do 60., nebo 70. let. V Americe, přirozeně. Její nejoblíbenější kreslená postava je Magika Von Čáry z Kačeřích příběhů. I Kačer Donald je v pohodě. To se ovšem nedá říct o Donaldu Trumpovi. Na prvním rande se většinou snaží být vtipná, čímž je trapná a zvedá tak protějšku sebevědomí. Občas je trochu nezodpovědná, vztahovačná a dokáže být arogantní. Většinou omylem. Film podle jejího života by byla klasická britská komedie. V hlavní roli s Helenou Bonhem Carter.

Co vy na to?