Hacky

11 hacků, kterými si omotáte svou techniku kolem prstu

mm
Autor Lucie

Hacky a technika, to je nerozlučná dvojka. Asi proto, že se jí věnuje hodně vynalézavých individuí. Co s věčně zamotanými sluchátky, nebo vybitým telefonem? Sledujte.

1. Zakopáváte o dráty? Ať vám je drží astronaut…

astronaut

2…kterého přišpendlíte k hraně stolu. Stejně jako klíčky od auta.

lego věšák

3. Udržujte ve své elektronice pořádek. Dejte prodlužovačku do horního šuplíku nočního stolku.

šuplík

4. Nevyhazujte použitý post-it lísteček. Nebo ne hned. Můžete pomocí něj konečně dostat ty drobky a prach z klávesnice. Stačí použít jeho lepící část.

klávesnice

5. Máte zdobivou? Tak si vylepšete nabíječku pomocí laku na nehty. Ideálně s třpytkami, průsvitný lak by nebyl taková pecka.

ozdobená nabíječka

6. Potřebujete “vohulit” hudbu? Strčte svůj smartphone do plastového kelímku nebo skleničky a vyrobte si nouzové repráky.

mobil ve skleničce

7. Zabraňte tomu, aby vaše nabíječka na iPhone přišla k úhoně. Stačí, když kolem kabelu omotáte pružinu ze staré propisky. Pak se nezlomí.

nabíječka

8. Už se stalo? Ještě to můžete zachránit. Na poškozený kabel navlékněte ustřižené brčko a přilepte lepenkou. Tadá.

opravená nabíječka

9. Tak jo, váš telefon je bez šťávy, teprve jste ho dali do nabíječky a za chvilku potřebujete odejít z bytu? Nabíjení urychlíte tak, že telefon přepnete do režimu letadlo. Hračka, co?

nabíjení

10. Další způsob, jak uspořádat kabely, tentokrát bez lega. Vezměte klipsy a přicvakněte je na zadní hranu svého stolu. A kabely protáhněte skrz. Jak to, že vás to nenapadlo dřív?

kabely klipsy

11. Věčně zauzlovaná sluchátka patří do stejné kategorie, jako mizející ponožky v pračce. Prostě se to děje a nikdo s tím nic nezmůže. Nebo jo? Zkuste svoje sluchátka namotat na dřevěnou cívku. Nezamotají se již nikdy více. Ale ty ponožky si prostě budete muset hlídat.

sluchátka

11 hacků, kterými si omotáte svou techniku kolem prstu
5 (100%) 2 hodnocení

O autorovi

mm

Lucie

Lucie má na starosti slova a texty. Současnosti by se nerada vzdávala, kdyby jí odtud ale přece jen vykopli, přestěhovala by se do 60., nebo 70. let. V Americe, přirozeně. Její nejoblíbenější kreslená postava je Magika Von Čáry z Kačeřích příběhů. I Kačer Donald je v pohodě. To se ovšem nedá říct o Donaldu Trumpovi. Na prvním rande se většinou snaží být vtipná, čímž je trapná a zvedá tak protějšku sebevědomí. Občas je trochu nezodpovědná, vztahovačná a dokáže být arogantní. Většinou omylem. Film podle jejího života by byla klasická britská komedie. V hlavní roli s Helenou Bonhem Carter.

Co vy na to?