Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen LEVOPRONT SIRUP 120 ml

Léky na dýchání

LEVOPRONT SIRUP 120 ml

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Levopront sirup Levodropropizinum Sirup k vnitřnímu užití Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89906
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? LEVOPRONT SIRUP 120 ml koupíte i tady

Specifikace LEVOPRONT SIRUP 120 ml

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce Dompé
Nejnižší cena 98 Kč

Levodropropizin – léčivá látka Levopront sirup má tlumící účinek na kašel bez ovlivnění centra kašle. Užívá se k symptomatické léčbě suchého dráždivého neproduktivního kašle. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt LEVOPRONT SIRUP 120 ml

LEVOPRONT SIRUP 120 ml - parametry

Název produktu: LEVOPRONT SIRUP 120 ml
Výrobce: Dompé
Minimální cena: 98 Kč
Maximální cena: 133 Kč
Ušetríte až: 35 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Levopront sirup Levodropropizinum Sirup k vnitřnímu užití Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékaře nebo lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Viz bod 4. - Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Co naleznete v této příbalové informaci 1. Co je přípravek Levopront sirup a k čem LEVOPRONT SIRUP Sirup s příchutí třešní, tlumící kašel, s léčivou látkou levodropropizinem, pro symptomatickou léčbu suchého dráždivého kašle bez hlenu, určený pro dospělé a děti od 2 let věku.  Při užívání sirupu nesmíte řídit vozidla ani vykonávat činnosti vyžadující zvýšenou pozornost, soustředění a koordinaci pohybů.  Užívání: děti ve věku 2-12 let obvykle užívají 3-5 ml sirupu 3krát denně, dle jejich hmotnosti (viz příbalová informace), děti od 12 let věku a dospělí užívají 10 ml sirupu 3krát denně.  Balení: 120 ml.  Levodropropizin – léčivá látka Levopront sirup má tlumící účinek na kašel bez ovlivnění centra kašle. Užívá se k symptomatické léčbě suchého dráždivého neproduktivního kašle. Čtěte podrobně příbalový leták. Přípravek Levopront sirup patří mezi antitusika, což jsou látky tlumící kašel. Levopront Sirup 120ml od Angelini na www.GigaLekarna.cz za 109 Kč .


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.