Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Cizojazyčné knihy » Srovnání cen LETTURE ELI - Mistero alle Olimpiadi dell´Acqua - Book + CD

Cizojazyčné knihy

LETTURE ELI - Mistero alle Olimpiadi dell´Acqua - Book + CD

Hodnocení: 1x
  • 4

Collana di letture in 4 livelli Per studenti a diversi livelli di apprendimento Accuratamente graduata, dal livello elementare a quello intermedio, offre diverse tipologie di racconto: Libro gioco, Giovani avventure, Gioco di ruolo. Mistero alle Olimpiadi dellAcqua (Libro gioco) 11-13 anni (livello elementare) ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace LETTURE ELI - Mistero alle Olimpiadi dell´Acqua - Book + CD

Kategorie Cizojazyčné knihy
Nejnižší cena 128 Kč

Mistero alle Olimpiadi dell´Acqua + audio CD Zjednodušená četba. Úroveň A1 - A2. V záložce Ke stažení je ukázka. K textům jsou připravena také zajímavá cvičení a kvízy. Nico, Camilla e il loro amico Guglielmo partecipano alle Olimpiadi dell´Acqua. Ma durante le prove succedono molte cose strane: i costumi da bagno scompaiono, uomini misteriosi si incontrano... auita i gemelli a risolvere il mistero! Troverai tanti giochi divertenti, tanti amici e una bella storia da leggere: il modo piu simpatico per migliorare il » ... a dál?

Produkt LETTURE ELI - Mistero alle Olimpiadi dell´Acqua - Book + CD

LETTURE ELI - Mistero alle Olimpiadi dell´Acqua - Book + CD - parametry

Název produktu: LETTURE ELI - Mistero alle Olimpiadi dell´Acqua - Book + CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 128 Kč
Maximální cena: 198 Kč
Ušetríte až: 70 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Collana di letture in 4 livelli Per studenti a diversi livelli di apprendimento Accuratamente graduata, dal livello elementare a quello intermedio, offre diverse tipologie di racconto: Libro gioco, Giovani avventure, Gioco di ruolo. Mistero alle Olimpiadi dellAcqua (Libro gioco) 11-13 anni (livello elementare) Sabotaggio alle gare di nuoto. Un nuovo mistero per Nico e Camilla. Appealing stories relating to teenage life engage and motivate young students to read for pleasure in Italian. STRUCTURE This series presents 10 carefully graded stories, from elementary to intermediate levels and offers a range of different story types: puzzle solving, teen fiction and role-play. Each volume contains games and activities. Level - Elementary Mistero alle Olimpiadi dell´Acqua + audio CD

Zjednodušená četba. Úroveň A1 - A2. V záložce Ke stažení je ukázka. K textům jsou připravena také zajímavá cvičení a kvízy.

Nico, Camilla e il loro amico Guglielmo partecipano alle Olimpiadi dell´Acqua. Ma durante le prove succedono molte cose strane: i costumi da bagno scompaiono, uomini misteriosi si incontrano... auita i gemelli a risolvere il mistero! Troverai tanti giochi divertenti, tanti amici e una bella storia da leggere: il modo piu simpatico per migliorare il tuo italiano.

  Série zjednodušené italské četby pro mládež. Knihy jsou rozděleny podle obtížnosti, na konci knihy jsou hry a doplňková cvičení na porozumění. Součástí knihy je poslechové CD. ( na vyžádání je kniha k dispozici i bez poslechového CD)- Proč dojde k sabotování plavecké soutěže - to je nová záhada, kterou musí Nic a Camilla vyřešit...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.