Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Lesnická práce Struktura a vývoj lesních porostů na výzkumných plochách v Národních parcích Krkonoš - Stanislav Vacek a kol.

Učebnice/Odborná literatura

Lesnická práce Struktura a vývoj lesních porostů na výzkumných plochách v Národních parcích Krkonoš - Stanislav Vacek a kol.

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace představuje výsledky cílevědomého a seriozního dlouhodobého výzkumu za období let 1976-2010 na trvalých výzkumných plochách v národních parcích Krkonoš z české i polské strany (Krkonošský národní park a Karkonoszki Park Narodowy). Po předchozí publikaci "Obnova lesních porostů na výzkumných plochách v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85554

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Lesnická práce Struktura a vývoj lesních porostů na výzkumných plochách v Národních parcích Krkonoš - Stanislav Vacek a kol.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 808 Kč

Publikace představuje výsledky cílevědomého a seriozního dlouhodobého výzkumu za období let 1976 - 2010 na trvalých výzkumných plochách v národních parcích Krkonoš z české i polské strany (Krkonošský národní park a Karkonoszki Park Narodowy). Po předchozí publikaci "Obnova lesních porostů na výzkumných plochách v národních parcích Krkonoš", na kterou obsahově navazuje, je tentokrát cílem autorů zachycení jejich statické i dynamické struktury jakožto nutné vědomostní základny pro formování vhodných » ... a dál?

Produkt Lesnická práce Struktura a vývoj lesních porostů na výzkumných plochách v Národních parcích Krkonoš - Stanislav Vacek a kol.

Lesnická práce Struktura a vývoj lesních porostů na výzkumných plochách v Národních parcích Krkonoš - Stanislav Vacek a kol. - parametry

Název produktu: Lesnická práce Struktura a vývoj lesních porostů na výzkumných plochách v Národních parcích Krkonoš - Stanislav Vacek a kol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 808 Kč
Maximální cena: 808 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace představuje výsledky cílevědomého a seriozního dlouhodobého výzkumu za období let 1976-2010 na trvalých výzkumných plochách v národních parcích Krkonoš z české i polské strany (Krkonošský národní park a Karkonoszki Park Narodowy). Po předchozí publikaci "Obnova lesních porostů na výzkumných plochách v národních parcích Krkonoš", na kterou obsahově navazuje, je tentokrát cílem autorů zachycení jejich statické i dynamické struktury jakožto nutné vědomostní základny pro formování vhodných pěstebních opatření v předmětném území. Podobně jako předchozí monografie uvedených autorů i tato studie vznikla na základě výzkumů řešitelů z řad pedagogů a studentů z Fakulty lesnické a dřevařské České zemědělské univerzity v Praze a Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně ve spolupráci se Správou Krkonošského národního parku ve Vrchlabí na 38 trvalých výzkumných plochách v bukových, smíšených (smrkobukových, jedlobukových) a smrkových porostech, v porostech ekotonu horní hranice lesa a v reliktním boru. Monografie je logicky členěna a bohatě ilustrována (tabulky, grafy, obrázky) zejména barevnými fotografiemi, což usnadňuje její studium i při velkém rozsahu, co do počtu stran. Řešená problematika výzkumu struktury a vývoje lesních ekosystémů v národních parcích Krkonoš je z evropského hlediska originální v tom, že postihuje stav lesů ještě před počátkem imisně ekologické kalamity a že zahrnuje prakticky celý její průběh včetně následných regeneračních procesů.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.