Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Lenka Pořízková: Protialkoholní společnost doktora Řimsy

Knihy naučná literatura

Lenka Pořízková: Protialkoholní společnost doktora Řimsy

Hodnocení: 1x
  • 4

Protialkoholní společnost doktora Řimsy - Lenka Pořízková . Protialkoholní společnost doktora Řimsy vzešla z pražské studentské bohémy 70. let 20. století. Navazovala v jistém smyslu na podobná recesisticky orientovaná sdružení a hnutí 60. let, jako byla Křižovnická škola čistého humoru bez vtipu, či na mnohem starší ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8935
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lenka Pořízková: Protialkoholní společnost doktora Řimsy koupíte i tady

Specifikace Lenka Pořízková: Protialkoholní společnost doktora Řimsy

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 413 Kč

S nadsázkou můžeme říci, že kniha je neúplným, a tudíž značně pokřiveným obrazem řimsologie na základě pouhé výseče její existence, dané skrovnou sumou textů, které se náhodou dochovaly. ... a dál?

Produkt Lenka Pořízková: Protialkoholní společnost doktora Řimsy

Lenka Pořízková: Protialkoholní společnost doktora Řimsy - parametry

Název produktu: Lenka Pořízková: Protialkoholní společnost doktora Řimsy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 413 Kč
Maximální cena: 691 Kč
Ušetríte až: 278 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Protialkoholní společnost doktora Řimsy - Lenka Pořízková . Protialkoholní společnost doktora Řimsy vzešla z pražské studentské bohémy 70. let 20. století. Navazovala v jistém smyslu na podobná recesisticky orientovaná sdružení a hnutí 60. let, jako byla Křižovnická škola čistého humoru bez vtipu, či na mnohem starší skupiny (Recesse) a umělecké směry (surrealismus, dadaismus), přesto zůstala po všech stránkách jedinečná. Profilovala se jako výsostně exaktní věda zkoumající zpočátku hlavně alkohol-alkoholismus coby antropologický fenomén. Od momentu, kdy řimsologové docenili jedinečnost objevené metody - usouvztažňování zdánlivě neslučitelných jevů na rovině, která je pro ně na první pohled nevhodná - a uvědomili si obrovský potenciál řimsologického nazírání světa, zaměřili pozornost na celé universum a proměnili svůj vědecký zájem de facto v životní styl. Již čtyřicet let probíhají v pražských hospodách relativně pravidelné řimsologické kongresy, na nichž skalní badatelé, ale i náhodní sympatizanti prezentují výsledky zkoumání řimsologických kategorií v oborech sobě vlastních - filosofii, estetice, kunsthistorii, muzikologii, psychologii aj. S nadsázkou můžeme říci, že kniha je neúplným, a tudíž značně pokřiveným obrazem řimsologie na základě pouhé výseče její existence, dané skrovnou sumou textů, které se náhodou dochovaly. Protialkoholní společnost doktora Řimsy - Lenka Pořízková od nakladatelství Dybbuk v kategorii | | Politologie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.