Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Lenka Pitrová: Evropská dimenze legislativního procesu

Učebnice/Odborná literatura

Lenka Pitrová: Evropská dimenze legislativního procesu

Hodnocení: 1x
  • 4

Evropská dimenze legislativního procesu - Lenka Pitrová . Publikace je věnována tvorbě legislativy Evropské unie – analýze a průběhu unijního legislativního procesu a zásadám legislativní činnosti. Odpovědi na otázku, v jakých oblastech může být vůbec unijní legislativa přijímána a kde patří legislativní pravomoc ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78199
skladem

Jaké má kniha
Evropská dimenze legisl..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lenka Pitrová: Evropská dimenze legislativního procesu koupíte i tady

Specifikace Lenka Pitrová: Evropská dimenze legislativního procesu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 318 Kč

Publikace je věnována tvorbě legislativy Evropské unie – analýze a průběhu unijního legislativního procesu a zásadám legislativní činnosti. Odpovědi na otázku, v jakých oblastech může být vůbec unijní ... a dál?

Produkt Lenka Pitrová: Evropská dimenze legislativního procesu

Lenka Pitrová: Evropská dimenze legislativního procesu - parametry

Název produktu: Lenka Pitrová: Evropská dimenze legislativního procesu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 318 Kč
Maximální cena: 595 Kč
Ušetríte až: 277 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Evropská dimenze legislativního procesu - Lenka Pitrová . Publikace je věnována tvorbě legislativy Evropské unie – analýze a průběhu unijního legislativního procesu a zásadám legislativní činnosti. Odpovědi na otázku, v jakých oblastech může být vůbec unijní legislativa přijímána a kde patří legislativní pravomoc členským státům, vycházejí z analýzy principu svěření a dělby pravomocí mezi Unií a jejími členskými státy a způsobu změn rozsahu svěřených pravomocí cestou formálních či materiálních novelizací unijního primárního práva. Samotný průběh legislativního procesu pak uvozuje přiblížení role jeho jednotlivých aktérů – Komise, Rady a Evropského parlamentu včetně nové úlohy vnitrostátních parlamentů zakotvené Lisabonskou smlouvou a celkové hodnocení vztahu mezi unijními institucemi a faktorů ovlivňujících kvalitu unijní legislativy. Publikace se snaží přiblížit jednotlivé aspekty unijního legislativního procesu i z pohledu praxe viděné očima účastníka legislativního procesu a jejich možného vlivu na podobu unijní legislativy na pracovní i politické úrovni. Publikace je určena odborné právnické veřejnosti i studentům oboru právo a politologie, kteří se o unijní legislativní proces zajímají, i těm, kteří se věnují přípravě unijní legislativy z pozice zástupců české exekutivy v praxi. Evropská dimenze legislativního procesu - Lenka Pitrová od nakladatelství v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.