Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Lenka Láchová, Alena Vančurová: Daňový systém ČR 2014

Knihy naučná literatura

Lenka Láchová, Alena Vančurová: Daňový systém ČR 2014

Hodnocení: 1x
  • 4

Daňový systém ČR 2014 - Lenka Láchová, Alena Vančurová. Toto jedinečné vydání publikace na našem trhu, srozumitelným způsobem pojednává o problematice daní včetně provázanosti sociálního pojistného a daně z příjmů fyzických osob. - komplexně zpracovaná problematika daní reagující na rekodifikaci soukromého práva od ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79118
skladem

Jaké má kniha
Daňový systém ČR 2014
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Lenka Láchová, Alena Vančurová: Daňový systém ČR 2014

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 399 Kč

Toto již dvanácté jedinečné vydání publikace na našem trhu, srozumitelným způsobem pojednává o problematice daní včetně provázanosti sociálního pojistného a daně z příjmů fyzických osob.. komplexně zpracovaná problematika daní reagující na rekodifikaci soukromého práva od 1. 1. 2014 přehledné zpracování a rychlé vyhledávání pomocí marginálií a věcného podrobného rejstříku množství ilustrativních praktických příkladů, schémat, tabulek a grafů   Jedinečná publikace daňového práva na našem trhu! Je určena » ... a dál?

Produkt Lenka Láchová, Alena Vančurová: Daňový systém ČR 2014

Lenka Láchová, Alena Vančurová: Daňový systém ČR 2014 - parametry

Název produktu: Lenka Láchová, Alena Vančurová: Daňový systém ČR 2014
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 399 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Daňový systém ČR 2014 - Lenka Láchová, Alena Vančurová. Toto jedinečné vydání publikace na našem trhu, srozumitelným způsobem pojednává o problematice daní včetně provázanosti sociálního pojistného a daně z příjmů fyzických osob. - komplexně zpracovaná problematika daní reagující na rekodifikaci soukromého práva od 1. 1. 2014 - přehledné zpracování a rychlé vyhledávání pomocí marginálií a věcného podrobného rejstříku - množství ilustrativních praktických příkladů, schémat, tabulek a grafů Je určena nejen studentům a pedagogům, ale i širokému okruhu čtenářů, kteří se zabývají daňovou problematikou. Snahou autorek bylo vytvořit učební pomůcku, která čtenářům umožní proniknout do fungování jednotlivých daní i daňového systému jako celku. Velký důraz je kladen na zobecnění a srozumitelnost textu, což je nutné vzhledem ke skoro permanentnímu toku zásahů do daňového systému. Publikace umožní čtenáři i určitý nadhled. Obě autorky již po mnoho let vyučují zdanění na vysoké škole, a jsou tedy schopny podat obsah tak, aby byl přístupný i pro laiky. Daňový systém ČR 2014 - Lenka Láchová, Alena Vančurová od nakladatelství VOX v kategorii | | Ekonomie | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.