Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Lenka Krupičková, Ondřej Trubač: Zákon o Finanční správě České republiky

Učebnice/Odborná literatura

Lenka Krupičková, Ondřej Trubač: Zákon o Finanční správě České republiky

Hodnocení: 1x
  • 4

Zákon o Finanční správě České republiky - O. Trubač, L. Krupičková. Česká daňová správa prošla nedávno nebývalou institucionální změnou. Byl vytvořen organizačně odlišný systém správy a výběru daní. Přijatý zákon o Finanční správě České republiky se nevyhnul některým naznačeným chronickým bolestem soudobé české ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Zákon o Finanční správě..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lenka Krupičková, Ondřej Trubač: Zákon o Finanční správě České republiky koupíte i tady

Specifikace Lenka Krupičková, Ondřej Trubač: Zákon o Finanční správě České republiky

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 312 Kč

Publikace: Zákon o Finanční správě České republiky - Lenka Krupičková; Ondřej Trubač. V posledních několika letech došlo k významným změnám ve fungování finanční správy v České republice. Tyto změny byly završeny přijetím zákona o Finanční správě České republiky, který je účinný od 1. ledna 2013. Tento komentář je komplexním průvodcem novou strukturou finanční správy. Autoři se zaměřili nejen na rozdělení a popis jednotlivých kompetencí uvnitř finanční správy, ale i na dopady tohoto zákona do každodenní praxe. » ... a dál?

Produkt Lenka Krupičková, Ondřej Trubač: Zákon o Finanční správě České republiky

Lenka Krupičková, Ondřej Trubač: Zákon o Finanční správě České republiky - parametry

Název produktu: Lenka Krupičková, Ondřej Trubač: Zákon o Finanční správě České republiky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 312 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 87 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zákon o Finanční správě České republiky - O. Trubač, L. Krupičková. Česká daňová správa prošla nedávno nebývalou institucionální změnou. Byl vytvořen organizačně odlišný systém správy a výběru daní. Přijatý zákon o Finanční správě České republiky se nevyhnul některým naznačeným chronickým bolestem soudobé české legislativy. Autoři, zkušení právníci, se obratně a se znalostí „daňového terénu“ ujali role průvodců po novém předpisu a přinášejí svá vysvětlení, komentáře, ale i kritické (však na reálném podkladě postavených) připomínky jednak k vlastnímu textu, ale i k dalším postupům exekutivy, jež budou z přijatého zákona ústit. Autoři jsou detailními znalci daňového procesu a jeho principů, stejně jako předešlé organizační podoby daňové správy, mohou tak velmi kompetentně srovnat staré a nové, propojit instituce a procedury, vysvětlit a odůvodnit změny, s nimiž se setkají všichni ti, na které „myslí“ daňové právo. Jejich nesporná odborná erudice je zárukou pomoci v aplikaci a interpretaci nové právní úpravy těm, kteří se každodenně pohybují v daňovém světě. Zákon o Finanční správě České republiky - O. Trubač, L. Krupičková od nakladatelství v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Zákon o Finanční správě České republiky - Lenka Krupičková; Ondřej Trubač. V posledních několika letech došlo k významným změnám ve fungování

finanční správy v České republice. Tyto změny byly završeny

přijetím zákona o Finanční správě České republiky, který je účinný

od 1. ledna 2013. Tento komentář je komplexním průvodcem novou

strukturou finanční správy. Autoři se zaměřili nejen na rozdělení a

popis jednotlivých kompetencí uvnitř finanční správy, ale i na

dopady tohoto zákona do každodenní praxe. Komentář je určen

především pracovníkům orgánů finanční správy, daňovým poradcům a

advokátům, kteří jsou s finanční správou v pravidelném kontaktu,

ale i samotným daňovým poplatníkům. Publikace: Zákon o Finanční správě České republiky - Lenka Krupičková; Ondřej Trubač.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.