Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Lenka Krejčová: Psychologické aspekty vzdělávání dospívajících

Knihy

Lenka Krejčová: Psychologické aspekty vzdělávání dospívajících

Hodnocení: 1x
  • 4

Psychologické aspekty vzdělávání dospívajících - Lenka Krejčová. Publikace se primárně zabývá procesem socializace a rozvojem sociálních dovedností dospívajících v prostředí střední školy. V této souvislosti se věnuje také motivaci středoškolských studentů ke školní práci, interakci s vrstevníky i učiteli, výskytu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83703

Jaké má kniha
Psychologické aspekty v..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lenka Krejčová: Psychologické aspekty vzdělávání dospívajících koupíte i tady

Specifikace Lenka Krejčová: Psychologické aspekty vzdělávání dospívajících

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 237 Kč

Publikace: Psychologické aspekty vzdělávání dospívajících - Krejčová Lenka. Publikace se primárně zabývá procesem socializace a rozvojem sociálních dovedností dospívajících v prostředí střední školy. V této souvislosti se věnuje také motivaci středoškolských studentů ke školní práci, interakci s vrstevníky i učiteli, výskytu rizikového chování ve škole a jeho prevenci. Prezentované informace jsou založeny na soudobých tuzemských i zahraničních výzkumech i současné praxi středních škol v ČR.Publikace je určena » ... a dál?

Produkt Lenka Krejčová: Psychologické aspekty vzdělávání dospívajících

Lenka Krejčová: Psychologické aspekty vzdělávání dospívajících - parametry

Název produktu: Lenka Krejčová: Psychologické aspekty vzdělávání dospívajících
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 237 Kč
Maximální cena: 279 Kč
Ušetríte až: 42 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Psychologické aspekty vzdělávání dospívajících - Lenka Krejčová. Publikace se primárně zabývá procesem socializace a rozvojem sociálních dovedností dospívajících v prostředí střední školy. V této souvislosti se věnuje také motivaci středoškolských studentů ke školní práci, interakci s vrstevníky i učiteli, výskytu rizikového chování ve škole a jeho prevenci. Prezentované informace jsou založeny na soudobých tuzemských i zahraničních výzkumech i současné praxi středních škol v ČR.Publikace je určena studentům učitelství a učitelům se zaměřením na terciární vzdělávání. Mohou z ní čerpat také studenti psychologie a pedagogiky, kteří se věnují práci s dospívajícími. V neposlední řadě je užitečná poradenským pracovníkům, kteří působí ve školských poradenských zařízeních. Psychologické aspekty vzdělávání dospívajících - Lenka Krejčová od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii Psychologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace seznamující s procesem socializace jedince.. Kniha se snaží nastínit proces socializace a rozvoje sociálních dovedností dospívajících na střední škole. Dále se dotýká témat jako: rizikové chování ve škole a jeho prevence, interakce s učiteli i vrstevníky, motivace ke školní práci apod. V publikaci naleznou cenné rady především studenti pedagogických oborů i samotní pedagogové se zaměřením na terciární vzdělávání. Inspiraci v nich mohou nalézt i pracovníci ve školních poradenských zařízeních. Autor : Lenka Krejčová, Druh sortimentu : Kniha, Psychologické aspekty vzdělávání dospívajících, Jazyk : Čeština, Počet stran : 232


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.