Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Lenka Krausová: Čítanka k literatuře 4 - přehled SŠ učiva

Učebnice/Odborná literatura

Lenka Krausová: Čítanka k literatuře 4 - přehled SŠ učiva

Hodnocení: 1x
  • 4

Všechny čtyři díly čítanek jsou shodně s učebnicí LITERATURA – přehled SŠ učiva rozděleny do 21 tematických okruhů (vyjma kapitoly Základy literární teorie, zařazené pouze v učebnici literatury), které chronologicky mapují vývoj světové a české literatury od jejích počátků až po současnost. Z každého představovaného ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lenka Krausová: Čítanka k literatuře 4 - přehled SŠ učiva koupíte i tady

Specifikace Lenka Krausová: Čítanka k literatuře 4 - přehled SŠ učiva

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 124 Kč

Všechny čtyři díly čítanek jsou shodně s učebnicí LITERATURA – přehled SŠ učiva rozděleny do 21 tematických okruhů (vyjma kapitoly Základy literární teorie, zařazené pouze v učebnici literatury), kter ... a dál?

Produkt Lenka Krausová: Čítanka k literatuře 4 - přehled SŠ učiva

Lenka Krausová: Čítanka k literatuře 4 - přehled SŠ učiva - parametry

Název produktu: Lenka Krausová: Čítanka k literatuře 4 - přehled SŠ učiva
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 124 Kč
Maximální cena: 181 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Všechny čtyři díly čítanek jsou shodně s učebnicí LITERATURA – přehled SŠ učiva rozděleny do 21 tematických okruhů (vyjma kapitoly Základy literární teorie, zařazené pouze v učebnici literatury), které chronologicky mapují vývoj světové a české literatury od jejích počátků až po současnost. Z každého představovaného literárního díla jsou zařazeny dvě samostatné ukázky, z nichž první je většího rozsahu, aby si čtenář na dílo a jeho vlastnosti zvykl, seznámil se s ním a uvědomil si některé zvláštnosti autorského stylu. Následný blok otázek k textu (a možných námětů k přemýšlení) jistě pomůže vyučujícím oživit výuku, studentům pak osvěžit si znalosti a ověřit, zda opravdu pozorně četli uvedený text. S podobnými otázkami se studenti mohou setkat při přijímacích zkouškách na vysoké školy, neboť ve vztahu k literárnímu dílu je potřeba si uvědomovat souvislosti a umět si dílo začlenit do obecného kulturně-historického vývoje. Druhá ukázka je vždy kratší a snaží se názorně poukázat na jevy, kterých je dobré si při čtení všímat – jedná se o příklady z tematické, jazykové a kompoziční roviny díla. S rozborem vybraných jevů koresponduje i závěrečná interpretace, která odkazuje k uvedeným textům, ale vztahuje se zpravidla i k základním rysům autorovy tvorby. Publikace: Čítanka 4 - k literatuře přehledu SŠ učiva - Mgr. Lenka Krausová;Mgr. Lukáš Foldyna. Publikace: Čítanka 4 - k literatuře přehledu SŠ učiva - Mgr. Lenka Krausová;Mgr. Lukáš Foldyna. Čítanka 4 k Literatuře Přehl. - Edice: Maturita - VYUKA.CZ - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 208 str. - ISBN: Lenka Krausová; Lukáš FoldynaVYUKA.CZ 2006, edice MaturitaKniha, čeština, 208 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.