Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Lenka Hrstková Dubšeková: Daňový řád 2013

Učebnice/Odborná literatura

Lenka Hrstková Dubšeková: Daňový řád 2013

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Meritum Daňový řád 2013 - JUDr. Lenka Hrstková Dubšeková. 2., aktualizované vydání oblíbené příručky meritum Daňový řád je zpracováno k právnímu stavu k 1. 1. 2013. Přehledný průvodce problematikou správy daní dle zákona č. 280/2009 Sb., daňový řád, který nahradil zákon o správě daní a poplatků, obsahuje z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83767
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Lenka Hrstková Dubšeková: Daňový řád 2013

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 317 Kč

Publikace: Meritum Daňový řád 2013 - JUDr. Lenka Hrstková Dubšeková. 2., aktualizované vydání oblíbené příručky meritum Daňový řád je zpracováno k právnímu stavu k 1. 1. 2013. Přehledný průvodce problematikou správy daní dle zákona č. 280/2009 Sb., daňový řád, který nahradil zákon o správě daní a poplatků, obsahuje z hlediska praktického využití srozumitelný výklad problematiky správy daní. Kniha meritum Daňový řád je koncipována jako každodenní pomůcka pro všechny, kteří se potřebují v oblasti správy daní dobře » ... a dál?

Produkt Lenka Hrstková Dubšeková: Daňový řád 2013

Lenka Hrstková Dubšeková: Daňový řád 2013 - parametry

Název produktu: Lenka Hrstková Dubšeková: Daňový řád 2013
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 317 Kč
Maximální cena: 390 Kč
Ušetríte až: 73 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Meritum Daňový řád 2013 - JUDr. Lenka Hrstková Dubšeková. 2., aktualizované vydání oblíbené příručky meritum Daňový řád je zpracováno k právnímu stavu k 1. 1. 2013. Přehledný průvodce problematikou správy daní dle zákona č. 280/2009 Sb., daňový řád, který nahradil zákon o správě daní a poplatků, obsahuje z hlediska praktického využití srozumitelný výklad problematiky správy daní. Kniha meritum Daňový řád je koncipována jako každodenní pomůcka pro všechny, kteří se potřebují v oblasti správy daní dobře orientovat. Publikace je přehledně rozčleněna do tří částí: Úvodní část je věnovaná obecným principům správy daní - základní pojmy, zásady, principy správy daní..) Druhá část se zabývá problematikou správy daní a všem jejím součástem - subjektům, lhůtám, opravným a dozorčím prostředkům, daňovému řízení atd. Třetí část se zaměřuje na sankce a soudní řízení. Publikace je v závěru doplněna o přílohy - především vzory podání, které jistě naleznou své praktické využití, dále mimo jiné přehled změn jednotlivých novel zákona, pokyny k daňovému řádu a novou soustavu orgánů Finanční správy k 1. 1. 2013. Bonusem nakladatelství Wolters Kluwer ČR jsou průběžné bezplatné aktualizace na našich stránkách www.aktualizaceknih.cz, které jsou Vám zcela zdarma. Zaváděcí sleva 20 % platí do 28. 2. 2013. Na tuto akci nelze uplatnit žádnou další slevutj. nesčítá se s dalšími slevami (např.se slevou na osobní odběr) Publikace: Meritum Daňový řád 2013 - JUDr. Lenka Hrstková Dubšeková. Lenka Hrstková DubšekováVychází 21.02.2013Wolters Kluwer 2013, edice MERITUMKniha, čeština, 192 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.