Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Lenka Fiřtová: Španělština pro děti

Učebnice/Odborná literatura

Lenka Fiřtová: Španělština pro děti

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Španělština pro děti - Lenka Fiřtová. Tato učebnice je určena dětem ve věku 6 až 11 let, aby jim pomohla seznámit se hravou a nenásilnou formou se španělštinou. Učebnice je vhodná pro výuku pod vedením učitele. Umožní dětem získat základní slovní zásobu (cca 200 slov) , tvořit jednoduché věty a porozumět ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83767

Jaké má kniha
Španělština pro děti
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Lenka Fiřtová: Španělština pro děti

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 148 Kč

Publikace: Španělština pro děti - Lenka Fiřtová. Tato učebnice je určena dětem ve věku 6 až 11 let, aby jim pomohla seznámit se hravou a nenásilnou formou se španělštinou. Učebnice je vhodná pro výuku pod vedením učitele. Umožní dětem získat základní slovní zásobu (cca 200 slov) , tvořit jednoduché věty a porozumět krátkým textům. Učebnice pokrývá pouze základní gramatické jevy - jednoduché časování v přítomném čase, tvorbu záporu, základní informaci o členech... V příloze je kvarteto sloužící k opakování slovní » ... a dál?

Produkt Lenka Fiřtová: Španělština pro děti

Lenka Fiřtová: Španělština pro děti - parametry

Název produktu: Lenka Fiřtová: Španělština pro děti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 148 Kč
Maximální cena: 148 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Španělština pro děti - Lenka Fiřtová. Tato učebnice je určena dětem ve věku 6 až 11 let, aby jim pomohla seznámit se hravou a nenásilnou formou se španělštinou. Učebnice je vhodná pro výuku pod vedením učitele. Umožní dětem získat základní slovní zásobu (cca 200 slov) , tvořit jednoduché věty a porozumět krátkým textům. Učebnice pokrývá pouze základní gramatické jevy - jednoduché časování v přítomném čase, tvorbu záporu, základní informaci o členech... V příloze je kvarteto sloužící k opakování slovní zásoby, v jednotlivých lekcích je několik her. V příloze je španělsko-český slovníček zahrnující všechna slova použitá v knize. Učebnice pomůže dětem snadno zvládnout základy španělského jazyka a povzbudit chuť k dalšímu studiu. Publikace: Španělština pro děti - Lenka Fiřtová. Slovní zásoba a gramatika hravou formou.. Obsah knihy: Tato učebnice je určena dětem od 6 do 11 let, která je naučí základům španělského jazyka. Tato kniha je vhodná pro výuku pod vedením učitele. Děti se díky této knize seznámí se základní gramatikou, jako je tvoření krátkých vět, záporu a slovní zásobě (cca 200 slov). Součástí publikace je také španělsko-český slovník všech slov, která jsou v dialozích použita. Součástí každé lekce je několik her a kvarteto pro lepší procvičení naučené látky. Lenka FiřtováEspanol para ninosCPressKniha, čeština, 44 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.