Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Lenka Dočkalová: Hravá vajmenovaná slova

Učebnice/Odborná literatura

Lenka Dočkalová: Hravá vajmenovaná slova

Hodnocení: 1x
  • 4

Cvičení vycházejí z moderních trendů našeho školství - náročné učivo je procvičováno v zábavných úkolech, tajenkách, osmisměrkách, přesmyčkách, vykreslovacích obrázcích apod. Zapojení různých myšlenkových postupů přináší upevnění jednotlivých řad.. Cvičení vycházejí z moderních trendů našeho školství - náročné učivo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79199
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Lenka Dočkalová: Hravá vajmenovaná slova

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 41 Kč

Cvičení vycházejí z moderních trendů našeho školství - náročné učivo je procvičováno v zábavných úkolech, tajenkách, osmisměrkách, přesmyčkách, vykreslovacích obrázcích apod. Zapojení různých myšlenkových postupů přináší upevnění jednotlivých řad.. Cvičení vycházejí z moderních trendů našeho školství - náročné učivo je procvičováno v zábavných úkolech, tajenkách, osmisměrkách, přesmyčkách, vyklreslovacích obrázcích apod. Zapojení různých myšlenkových postupů přináší upevnění jednotlivých řad. ... a dál?

Produkt Lenka Dočkalová: Hravá vajmenovaná slova

Lenka Dočkalová: Hravá vajmenovaná slova - parametry

Název produktu: Lenka Dočkalová: Hravá vajmenovaná slova
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 41 Kč
Maximální cena: 41 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Cvičení vycházejí z moderních trendů našeho školství - náročné učivo je procvičováno v zábavných úkolech, tajenkách, osmisměrkách, přesmyčkách, vykreslovacích obrázcích apod. Zapojení různých myšlenkových postupů přináší upevnění jednotlivých řad.. Cvičení vycházejí z moderních trendů našeho školství - náročné učivo je procvičováno v zábavných úkolech, tajenkách, osmisměrkách, přesmyčkách, vyklreslovacích obrázcích apod. Zapojení různých myšlenkových postupů přináší upevnění jednotlivých řad. Nový pracovní sešit zpracovává učivo inovativním způsobem. Každému z vyjmenovaných slov je věnováno dostatek prostoru k jeho postupnému a důkladnému procvičení. Žáci se vyjmenovaným slovům učí na slovních spojení a příkladech, která znají ze svého každodenního života. Žáci se vyjmenovaným slovům učí na slovních spojení a příkladech, která znají ze svého každodenního života. HRAVÁ VYJMENOVANÁ SLOVA PRAC. SEŠ. PRO 3. ROČ. (NOVÁ ŠKOLA) - Lenka Dočkalová


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.