Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Lenka Bobková, Jan Zdichynec: Geschichte – Errinerung – Selbstidentifikation

Knihy

Lenka Bobková, Jan Zdichynec: Geschichte – Errinerung – Selbstidentifikation

Hodnocení: 1x
  • 4

Geschichte – Errinerung – Selbstidentifikation – Die schriftliche Kultur in den Ländern der Böhmischen Krone im 14.–18. Jahrhundert - Lenka Bobková, Jan Zdichynec . Sborník německojazyčných příspěvků ze stejnojmenného mezinárodního kolokvia, konaného 14.–16. 4. 2010, v rámci projektu Korunní země v dějinách českého ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89203
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lenka Bobková, Jan Zdichynec: Geschichte – Errinerung – Selbstidentifikation koupíte i tady

Specifikace Lenka Bobková, Jan Zdichynec: Geschichte – Errinerung – Selbstidentifikation

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 328 Kč

Kniha je členěna do šesti odílů: 1. Vědomí příslušnosti k České koruně. 2. Proti husitským Čechám. 3. České stavy ve jménu Koruny. 4. Město, region, země. 5. Historiografie – zrcadlo regionálního vědomí. 6. Vzdělání – brána k porozumění. ... a dál?

Produkt Lenka Bobková, Jan Zdichynec: Geschichte – Errinerung – Selbstidentifikation

Lenka Bobková, Jan Zdichynec: Geschichte – Errinerung – Selbstidentifikation - parametry

Název produktu: Lenka Bobková, Jan Zdichynec: Geschichte – Errinerung – Selbstidentifikation
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 328 Kč
Maximální cena: 474 Kč
Ušetríte až: 146 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Geschichte – Errinerung – Selbstidentifikation – Die schriftliche Kultur in den Ländern der Böhmischen Krone im 14.–18. Jahrhundert - Lenka Bobková, Jan Zdichynec . Sborník německojazyčných příspěvků ze stejnojmenného mezinárodního kolokvia, konaného 14.–16. 4. 2010, v rámci projektu Korunní země v dějinách českého státu se nyní zaměřil na téma budování identity a (sebe)prezentace jednotlivých regionů České koruny ve středověku a raném novověku s důrazem na Slezsko a Horní a Dolní Lužici. Čeští, polští a němečtí historici a kunsthistorici zde na základě písemných a hmotných pramenů zkoumají, jak jednotlivé regiony vnímaly svou výlučnost, jak prezentovaly své vlastní „dějiny“ a jak svou identitu vztahovaly k celku zemí Koruny Království českého. Kniha je členěna do šesti odílů: 1. Vědomí příslušnosti k České koruně. 2. Proti husitským Čechám. 3. České stavy ve jménu Koruny. 4. Město, region, země. 5. Historiografie – zrcadlo regionálního vědomí. 6. Vzdělání – brána k porozumění. Geschichte – Errinerung – Selbstidentifikation – Die schriftliche Kultur in den Ländern der Böhmischen Krone im 14.–18. Jahrhundert - Lenka Bobková, Jan Zdichynec od nakladatelství Casablanca v kategorii | Historie a military za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.