MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Hudební hračky » Srovnání cen Lena Hrající skříňka Berušky CZ

Hudební hračky

Lena Hrající skříňka Berušky CZ

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 4006942820504

Hudební hračka pro kluky i holky, doporučený věk od 1 let . Hrací skříňka vydává melodii, když děti točí kličkou. Motiv berušky. Hrací skříňka zabaví vaše děti na dlouhou dobu, stačí když budou točit kličkou a skříňka bude vydávat melodii. Děti určitě zaujme i motiv berušek. Díky skříňce budou děti rozvíjet svůj ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.96636
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Lena Hrající skříňka Berušky CZ

Specifikace Lena Hrající skříňka Berušky CZ

Kategorie Hudební hračky
Výrobce Lena
Nejnižší cena 129 Kč

Lena Hrací skříňka s beruškami

Berušky na žlutém podkladu jsou motivem potisku oblíbené hrací skříňky. Otáčením kličky se rozezní příjemná opakující se melodie.

Vyberte dětem jednu z hracích skříněk značky Lena!

Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: kov Průměr: 8 cm

... a dál?

Produkt Lena Hrající skříňka Berušky CZ

Lena Hrající skříňka Berušky CZ - parametry

Název produktu: Lena Hrající skříňka Berušky CZ
Výrobce: Lena
Minimální cena: 129 Kč
Maximální cena: 156 Kč
Ušetríte až: 27 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Hudební hračka pro kluky i holky, doporučený věk od 1 let . Hrací skříňka vydává melodii, když děti točí kličkou. Motiv berušky. Hrací skříňka zabaví vaše děti na dlouhou dobu, stačí když budou točit kličkou a skříňka bude vydávat melodii. Děti určitě zaujme i motiv berušek. Díky skříňce budou děti rozvíjet svůj hudební sluch i motoriku. Klíčové vlastnostiplechová hrací skříňkarozvíjí u dětí hudební sluch a motorikumotiv beruškyRozměry:8 × 8 × 8 cm Hrací skříňky jsou zábavné hračky pro děti a hrající skříňka Berušky pobaví nejen dítě, ale i rodiče pěknou melodií. Věk 12 měsíců.

Malá nostalgická hračka je i dnes stále oblíbená nejen u rodičů jako vzpomínka na jejich vlastní dětství, ale také u dětí samotných. Při otáčení kličky hraje skříňka příjemnou melodii. Lena Hrací skříňka s beruškami Berušky na žlutém podkladu jsou motivem potisku oblíbené hrací skříňky. Otáčením kličky se rozezní příjemná opakující se melodie. Vyberte dětem jednu z hracích skříněk značky Lena! Vhodné pro děti od 12 měsíců

Materiál: kov

Průměr: 8 cm


Přidat recenzi pro Lena Hrající skříňka Berušky CZ

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

LENA Bubínek kolotoč 20 cm

LENA Bubínek kolotoč 20 cm

Dětský bubínek - průměr 20 cm Veselý motiv - kolotoč Český výrobek. Vhodné pro děti od 3 let. Krásný dětský, červený plechový bubínek z plechu, s pestrým potiskem »

od 165 Kč

v 15 obchodech

LENA Bubínek indiáni

LENA Bubínek indiáni

Krásný dětský, červený plechový bubínek z plechu, s pestrým potiskem "indiáni" v setu se dvěma paličkami. Bubínek má provázek na zavěšení přes krk, pro možnost bubnovat i za chůze či pokud se vydáte na pochod.Bubínek dětem pomáhá rozvíjet cit pro rytmus. »

od 162 Kč

v 18 obchodech

LENA Bubínek s dětskými motivy

LENA Bubínek s dětskými motivy

Krásný dětský, červenomodrý plechový bubínek z plechu, s pestrým potiskem "vláček plný hraček" v setu se dvěma paličkami. Bubínek má provázek na zavěšení přes krk, pro možnost bubnovat i za chůze či pokud se vydáte na pochod. Bubínek dětem pomáhá rozvíjet »

od 165 Kč

v 15 obchodech

LENA Speciální hrající káča vláček, průměr 19 cm

LENA Speciální hrající káča vláček, průměr 19 cm

Rozměr: 19x19x23 cmVěk: 18m+Speciální hrající káča vláčekSpeciální kovová káča s motivem vláčku. Při roztočení vydává zvuky. Vláček uvnitř káče se pohybují nezávisle na káči. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci »

od 439 Kč

v 5 obchodech

Lena Hrající skříňka Berušky CZ

Lena Hrající skříňka Berušky CZ

Hudební hračka pro kluky i holky, doporučený věk od 1 let . Hrací skříňka vydává melodii, když děti točí kličkou. Motiv berušky. Hrací skříňka zabaví vaše děti na dlouhou dobu, stačí když budou točit kličkou a skříňka bude vydávat melodii. Děti určitě »

od 129 Kč

v 7 obchodech

Lena Káča hrající s kačenkami

Lena Káča hrající s kačenkami

LENA 52410 - Oblíbená hrající káča (vlček) z kovu od Leny s motivem kačenek je dokonalou hračkou pro děti. Stačí stlačit páčku a rozezní se zvuk, který je způsobován speciálně vytvořeným mechanizmem, který je umístěn uvnitř káči.Káča má zpravidla tvar »

od 119 Kč

v 5 obchodech

DINO Úniková hra: Zapomenutý ostrov

DINO Úniková hra: Zapomenutý ostrov

Poklidný výlet plachetnicí nečekaně nabral zcela jiný směr. V oblíbené únikové hře EXIT zažijete temnou bouři, která vás zavane na neznámý ostrov. Aby toho nebylo málo, vaše loď je pryč a vše, co by vám mohlo pomoci z průšvihu, je zabezpečeno kódy. »

od 247 Kč

v 11 obchodech

DINO Úniková hra: Polární stanice

DINO Úniková hra: Polární stanice

Únik z šedivé reality může být hračka, úspěšná úniková hra EXIT je toho důkazem. Scénář Opuštěná chata vás postaví před řešení napínavé situace, kdy se vám cestou na dovolenou porouchá auto. Nocleh sice najdete, ale ráno se probudíte se zjištěním, že »

od 239 Kč

v 16 obchodech

LENA Hrající káča Včelka Mája s průměrem 19 cm

LENA Hrající káča Včelka Mája s průměrem 19 cm

Hudební hračka pro kluky i holky, doporučený věk od 1,5 let . Roztočte s vašimi dětmi hrající káču se včelkou Májou o průměru 19 cm. Zavzpomínáte si i na vaše dětství a zažijete spoustu zábavy.Vzpomeňte si s vašimi dětmi i na své dětství a pořiďte jim »

od 207 Kč

ve 3 obchodech

LENA 52304 Káča hrající

LENA 52304 Káča hrající

  • 4

Hračky |

Dětská hra z kovu, průměr 19cm. Roztočte s vašimi dětmi hrající káču s dětskými motivy o průměru 19 cm. Zavzpomínáte si i na vaše dětství a zažijete spoustu zábavy.Vzpomeňte si s vašimi dětmi i na své dětství a pořiďte jim hrající káču. Kovová hračka má »

od 255 Kč

ve 3 obchodech

Lena Káča hrající - oceán

Lena Káča hrající - oceán

Hra z kovu, průměr 16cm. Roztočte s vašimi dětmi hrající káču se zvířátky z oceánu o průměru 16 cm. Zavzpomínáte si i na vaše dětství a zažijete spoustu zábavy. Vzpomeňte si s vašimi dětmi i na své dětství a pořiďte jim hrající káču. Kovová hračka má »

od 199 Kč

ve 3 obchodech

LENA Káča hrájící kovová - kolotoč, průměr 19 cm

LENA Káča hrájící kovová - kolotoč, průměr 19 cm

Hra z kovu, průměr 19cm. Roztočte s vašimi dětmi hrající káču s motivem kolotoče o průměru 19 cm. Zavzpomínáte si i na vaše dětství a zažijete spoustu zábavy. Vzpomeňte si s vašimi dětmi i na své dětství a pořiďte jim hrající káču. Kovová hračka má průměr »

od 229 Kč

ve 4 obchodech

Lena Hrající skříňka Bambi CZ

Lena Hrající skříňka Bambi CZ

Hra - rozměry 8x8x8cm. Hrací skříňka vydává melodii, když děti točí kličkou. Motiv Bambi. Hrací skříňka zabaví vaše děti na dlouhou dobu, stačí když budou točit kličkou a skříňka bude vydávat melodii. Děti určitě zaujme i motiv Bambi. Díky skříňce budou »

od 129 Kč

ve 3 obchodech

LENA Káča hrající kovová s beruškami, průměr 16 cm

LENA Káča hrající kovová s beruškami, průměr 16 cm

Dětská hra z kovu, průměr 16cm. Roztočte s vašimi dětmi hrající káču s beruškami o průměru 16 cm. Zavzpomínáte si i na vaše dětství a zažijete spoustu zábavy.Vzpomeňte si s vašimi dětmi i na své dětství a pořiďte jim hrající káču. Kovová hračka má průměr »

od 184 Kč

ve 2 obchodech

Lena Káča hrající statek

Lena Káča hrající statek

Káča s kačenkami, průměr 13 cmČeská společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého světa. Firma Lena si dává záležet, aby Vám nabídla opravdu kvalitní a nezávadné hračky a proto se při »

od 94 Kč

ve 3 obchodech

Lena Hrající káča Bambi CZ

Lena Hrající káča Bambi CZ

Hra - průměr 13cm. Roztočte s vašimi dětmi hrající káču s Bambim o průměru 13 cm. Zavzpomínáte si i na vaše dětství a zažijete spoustu zábavy.Vzpomeňte si s vašimi dětmi i na své dětství a pořiďte jim hrající káču. Kovová hračka má průměr 13 cm a a děti »

od 119 Kč

ve 2 obchodech

LENA Káča džungle hrající 16 cm

LENA Káča džungle hrající 16 cm

Dětská hra z kovu, průměr 16cm. Roztočte s vašimi dětmi hrající káču se zvířátky z džungle o průměru 16 cm. Zavzpomínáte si i na vaše dětství a zažijete spoustu zábavy.Vzpomeňte si s vašimi dětmi i na své dětství a pořiďte jim hrající káču. Kovová hračka »

od 212 Kč

ve 2 obchodech

LENA 52734

LENA 52734

  • 4

Hračky |

Hrající plechová skříňka z kovu s motivem kačenek - při otáčení kličkou vydává hračka zvuk. Hrající skříňka vydává líbivé zvuky při otáčení kličky. Děti se zabaví u točení kličkou, která je následně odmění příjemnými tóny. Hudební hračku můžete vzít s »

od 137 Kč

ve 2 obchodech

Lena Hrající skříňka, selký dvůr

Lena Hrající skříňka, selký dvůr

Bolz Skříňka hrající Selský dvůr Hrající skříňka je klasickou hračkou pro děti po dlouhé generace zpátky. Dává dítěti možnost rozvíjet správnou motoriku a vnímavost. Při otáčení kličky bude skříňka hrát příjemnou melodii. Přednosti: potvrzená zkušenost - »

od 137 Kč

ve 2 obchodech

Lena Hrající ka Včelka Mája

Lena Hrající ka Včelka Mája

Lena - Hrající skříňka Včelka Mája .  Další z hrajících hraček od firmy Lena potěší Vaše dítě. Hrající skříňka Včelka Mája vydává líbivé zvuky při otáčení kličky. Kovová hrající skříňka o průměru 11 cm s motivem pohádkové hrdinky Včelky Máji a jejich »

od 129 Kč

ve 2 obchodech

LENA Káča hrající 52544

LENA Káča hrající 52544

  • 4

Hračky |

Káča s motivem vesmíru o průměru 13cmČeská společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého světa.Firma Lena si dává záležet, aby Vám nabídla opravdu kvalitní a nezávadné hračky a proto se »

od 110 Kč

ve 2 obchodech

Lena Hrající skříňka Lví král CZ

Lena Hrající skříňka Lví král CZ

Hra - rozměry 8x8x8cm. Hrací skříňka vydává melodii, když děti točí kličkou. Motiv Lví král. Hrací skříňka zabaví vaše děti na dlouhou dobu, stačí když budou točit kličkou a skříňka bude vydávat melodii. Děti určitě zaujme i motiv Lvího krále. Díky »

od 129 Kč

v 1 obchodě

Lena Hrající káča Lví král CZ

Lena Hrající káča Lví král CZ

Dětská hra - průměr 13cm. Roztočte s vašimi dětmi hrající káču se Lvím králem o průměru 13 cm. Zavzpomínáte si i na vaše dětství a zažijete spoustu zábavy.Vzpomeňte si s vašimi dětmi i na své dětství a pořiďte jim hrající káču. Kovová hračka má průměr 13 »

od 119 Kč

v 1 obchodě

LENA Káča hrající Medvídek Pú s průměrem 19cm

LENA Káča hrající Medvídek Pú s průměrem 19cm

Dětská hra - průměr 19cm. Roztočte s vašimi dětmi hrající káču s Medvídkem Pú o průměru 19 cm. Zavzpomínáte si i na vaše dětství a zažijete spoustu zábavy.Vzpomeňte si s vašimi dětmi i na své dětství a pořiďte jim hrající káču. Kovová hračka má průměr 19 »

od 122 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.