MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Lego » Lego Super Heroes » Srovnání cen Lego Super Heroes SuperMan Battle of Smallville 76003

Lego Super Heroes

Lego Super Heroes SuperMan Battle of Smallville 76003

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 5702014972681

Superman má napilno! Lego Super Heroes SuperMan Battle of Smallville 76003 tě přenese do známého městečka, ve kterém vyrostl nejproslulejší superhrdina. Kryptoňané útočí. V čele záporáků stojí Generál Zod, Faora a Tor-An, kteří maí k dispozici skvěle vybavený letoun Black Zero Dropship. Snaží se převzít moc na městečkem Smallville, ale najdou v tobě nezdolného protivníka. Povolej na pomoc plukovníka Hardyho v terénním voze a spolu se Supermanem ukažte Kryptoňanům, kde jsou dveře. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Lego Super Heroes SuperMan Battle of Smallville 76003

Specifikace Lego Super Heroes SuperMan Battle of Smallville 76003

Kategorie Lego Super Heroes
Nejnižší cena 1 221 Kč
Věk 6 - 8 let

Stavebnice Lego Super Heroes Superman: Bitva o Smallville. Obsahuje 5 minifigurek ... a dál?

Produkt Lego Super Heroes SuperMan Battle of Smallville 76003

Lego Super Heroes SuperMan Battle of Smallville 76003 - parametry

Název produktu: Lego Super Heroes SuperMan Battle of Smallville 76003
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 221 Kč
Maximální cena: 1 221 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Věk 6 - 8 let
Podrobný popis:

Stavebnice doporučený věk od 6 do 12 let. Stavebnice LEGO Super Heroes byly vytvořeny na motivy slavných komiksových hrdinů. Prožívejte nesčetná dobrodružství společně se svými oblíbenými postavami. Stavebnice LEGO přináší dětem skvělou zábavu, rozvíjí jejich kreativitu, jemnou motoriku i představivost a řadí se mezi nejoblíbenější dětské hry.Stavebnice Bitva o Smallville vás přenese do světa Supermana, který tentokrát nesmí dovolit Kryptoňanům převzít moc nad městem Smallville. Generál Zod, Faora a Tor-An útočí letounem Black Zero Dropship s nastavitelnými křídly, velkým otočným dělem, dvěma odpalovači raket, otvíracím kokpitem, nákladním prostorem a stojanem na zbraně. Povolejte se Supermanem na pomoc plukovníka Hardyho v terénním voze se dvěma raketovými děly s otočnou základnou a zastavte Kryptoňany. Povede se vám to? Sada obsahuje minifigurku Supermana, plukovníka Hardyho, generála Zoda, Faora a Tor-Ana.Parametry a specifikace:Produktová řada:LEGO Super HeroesPočet dílků:418DoporučenýLEGO Super Heroes 76003 - Superman™: Bitva o Smallville Nad městečkem Smallville se začínají stahovat mračna. Každou chvíli se začne bojovat.  Kryptoňani se rozhodli převzít moc nad městem. Generál Zod a jeho posádka, včetně Faora a Tor-Ana, útočí letounem Black Zero.  O tom, že to nebude žádná procházka růžovým sadem, ale pořádná bitva, svědčí především vybavení letounu- nastavitelná křídla, velké otočné dělo, dva odpalovače raket, otvírací kokpit a nákladní prostor s plnými stojany na zbraně.  Superman si na pomoc pozval i plukovníka Hardyho. Jeho terenní vůz má dvě raketová děla s otočnou základnou.  Takže bitva může začít 6+Pomoz Supermanovi zastavit Kryptiniany od nadvlády nad městem Smallville. Zaútoč na vesmírnou loď s nastavitelnými křídly, velkými rotujícími spodními děly, otevíracím kokpitem, se skladovacími prostory na zbraně a dvěma střelci. Obsahuje 5 minifigurek: Superman, plukovník Hardy, generál Zod, Faora a Tor-An. Od 6 let.


Přidat recenzi pro Lego Super Heroes SuperMan Battle of Smallville 76003

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Lego Super Heroes SuperMan Battle of Smallville 76003

Lego Super Heroes SuperMan Battle of Smallville 76003

Stavebnice doporučený věk od 6 do 12 let. Stavebnice LEGO Super Heroes byly vytvořeny na motivy slavných komiksových hrdinů. Prožívejte nesčetná dobrodružství společně se svými oblíbenými postavami. Stavebnice LEGO přináší dětem skvělou zábavu, rozvíjí »

od 1 221 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.