MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Lego » Srovnání cen LEGO Minecraft Základna ve vodopádu 21134

Lego

LEGO Minecraft Základna ve vodopádu 21134

Hodnocení: 15x
  • 4

Získej parádní zázemí v magickém kostičkovém světě. LEGO Minecraft Základna ve vodopádu 21134 poslouží jako úkryt proti zlověstným endermanům a dalším potvorám, které se v noci potulují kolem. Na střeše má krásnou zahradu. S Alexem a Stevem tam vypěstuješ chutnou úrodu. Hlad ovšem dostane i kočka. Zajdi na ryby a dobře ji nakrm. Taky nezapomeň stříhat ovci, jinak nebude jen bečet, ale taky brečet. Uvnitř základny najdeš spoustu komfortně vybavených pokojů. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen LEGO Minecraft Základna ve vodopádu 21134

Specifikace LEGO Minecraft Základna ve vodopádu 21134

Kategorie Lego
Nejnižší cena 2 589 Kč

LEGO Minecraft 21134 Základna ve vodopádu Využij svou tvořivost ze světa Minecraft™ a vědomosti o tom, jak postavit dokonalý úkryt, který bude plný vnějších i vnitřních detailů a různých funkcí. Chovej zvířata, pěstuj úrodu a choď na ryby, ale nezapomeň si neustále dávat pozor na nepřátelské moby! Užívej si tvořivá dobrodružství ze světa Minecraft™ s touto snadno přestavitelnou a upravitelnou stavebnicí LEGO® Minecraft, ve které najdeš své oblíbené postavy a předměty. » ... a dál?

Produkt LEGO Minecraft Základna ve vodopádu 21134

Není to ono?

LEGO Minecraft Základna ve vodopádu 21134 - parametry

Název produktu: LEGO Minecraft Základna ve vodopádu 21134
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 2 589 Kč
Maximální cena: 2 589 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 15 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Spojil si síly s Alex, abyste postavili úžasný úkryt, odkud byste se mohli vydávat hlouběji do hornaté oblasti světa Minecraft™. Tento úžasný obrovský úkryt se zahrádkou na střeše, vodopádem a tajným lávovým vstupem otestoval tvé tvůrčí schopnosti a stavební znalosti ze světa Minecraft™, nyní nadešla chvíle se posadit a chvíli si odpočinout. Ostříhej nabarvenou ovci, zajdi na ryby, abys nakrmil kočku, pěstuj úrodu a ulož ji do truhel, a užívej si luxusní interiér základny s koberci, kovadlinou, troubou, třemi pracovními stoly a mnoha pokoji a dveřmi. Je to dokonalá základna na obranu proti endermanům, zombie a dalším nepřátelským mobům, kteří se v noci potulují kolem!

Obsahuje dvě minifigurky: Stevea a Alex, navíc sestavitelného endermana, zombie, kočku a obarvenou ovci.

Parametry: Doporučený věk: 8+

Počet dílků: 729

Stavebnice Lego podporuje zručnost a rozvíjí tvořivost a fantazii vašeho dítěte. V porovnání s jinými stavebnicemi zaručuje Lego stavebnice pevnost, stálobarevnost a přesnost rozměrů - jednoduché sestavení a rozebírání. Věřte, že tato hračka vydrží beze změny celé generace.

LEGO Minecraft 21134 Základna ve vodopádu Využij svou tvořivost ze světa Minecraft™ a vědomosti o tom, jak postavit dokonalý úkryt, který bude plný vnějších i vnitřních detailů a různých funkcí. Chovej zvířata, pěstuj úrodu a choď na ryby, ale nezapomeň si neustále dávat pozor na nepřátelské moby! Užívej si tvořivá dobrodružství ze světa Minecraft™ s touto snadno přestavitelnou a upravitelnou stavebnicí LEGO® Minecraft, ve které najdeš své oblíbené postavy a předměty. Stavebnice je navržena pro mladé fanoušky velmi úspěšné videohry. Obsahuje minifigurky Stevea a Alex, navíc sestavitelného endermana, zombie, kočku a obarvenou ovci. Obsahuje dvě minifigurky: Stevea a Alex, navíc sestavitelného endermana, zombie, kočku a obarvenou ovci. Základna ve vodopádu obsahuje vodopád, střešní zahrádku, tajný lávový vchod, čtyři dveře, navíc detailní interiér s pecí, dva rámečky, dvě truhly, dvě postele, kovadlina a pracovní prostor se třemi pracovními stoly. Otevři Základnu ve vodopádu, aby ses dostal do detailního interiéru a sejmi střechu pro více herního prostoru. Posuň panel a najdeš tajný lávový vchod! Ostřihej nabarvenou ovci, nachytej pár ryb, nakrm kočku a pěstuj potraviny. Popadni svůj diamantový meč a braň základnu před endermanem a zombie. Mezi doplňky najdeš rybářský prut, obilí, cukrovou třtinu, rybu, dýni, nůžky na střihání vlny a lopatu. Součástí je také meč. Snadno přestavitelný a upravitelný design se třemi alternativními možnostmi, jak model pozměnit. Popusť uzdu své představivosti - přestavuj stavebnici a vytvářej další a další modely LEGO® Minecraft™! Tato sada obsahuje více jak 720 dílků a nabízí zážitek ze hry a stavění vhodný pro děti od 8 let. Měří přes 20 cm na v


Přidat recenzi pro LEGO Minecraft Základna ve vodopádu 21134

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

BANQUET silikonový beránek

BANQUET silikonový beránek

Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel své uplatnění i v kuchyni.Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky,mašlovačky, různé druhy kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky. Technické »

od 199 Kč

v 5 obchodech

LEGO Minecraft Dům na stromě v džungli 21125

LEGO Minecraft Dům na stromě v džungli 21125

LEGO Minecraft 21125 Dům na stromě v džungli (The Jungle Tree House) Postav a braň stromový dům v džungli! Společně s Alexem jste si vybudovali fantastický dům na stromě, ohradu pro ovečku a vysadili jste kakaové lusky a pšenici. Po sklizení »

od 2 777 Kč

v 1 obchodě

LEGO Minecraft Chýše čarodějnice 21133

LEGO Minecraft Chýše čarodějnice 21133

  • 4

Lego |

Zjistil jsi, že se v chýši hluboko v močálech světa Minecraft™ objevila zlá čarodějnice. V chýši jsou houby, pracovní stůl a kotlík. Vlez do svého člunu a tiše pádluj k chýši. Jakmile k ní dorazíš, použij stojan na výrobu silných lektvarů, potom »

od 2 895 Kč

v 1 obchodě

LEGO Minecraft Ledové ostny 21131

LEGO Minecraft Ledové ostny 21131

  • 4

Lego |

Objevil si mrazivou, sněhem pokrytou krajinu, v níž lze najít lazuritovou rudu a další unikátní zdroje. Telátko se potuluje mezi obrovskými sloupy nahromaděného ledu, zatímco nepřátelský pavouk prolézá temnými stíny. Postav úkryt a sněžného »

od 1 777 Kč

v 1 obchodě

LEGO Minecraft Podzemní železnice 21130

LEGO Minecraft Podzemní železnice 21130

  • 3.16667

Lego |

Podařilo se ti postavit železniční systém v nebezpečném prostředí Podzemí. Obleč si své diamantové brnění, vezmi si svůj diamantový krumpáč a naskoč do důlního vozíku. Zmáčkni tlačítko start a ujížděj dolů po kolejích. Během jízdy se vyhýbej »

od 1 695 Kč

v 1 obchodě

LEGO Minecraft Ostrov hub 21129

LEGO Minecraft Ostrov hub 21129

  • 4

Lego |

Popadni svůj kompas, naskoč do člunu a vypluj za novými a napínavými dobrodružstvími ve světě Minecraft™. Objev vzdálený a pestrobarevný Houbový ostrov, který je posetý obrovskými červenými a hnědými houbami. Použij svůj krumpáč k natěžení »

od 695 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.