LEGO Friends Autobus přátelství 41395
LEGO Friends Autobus přátelství 41395

4. Nejprodávanější
LEGO Friends Autobus přátelství 41395

od 1 399 Kč
Co dostanete, když smícháte starý londýnský autobus s domečkem pro panenky a přidáte tomu špetku magického světa Friends LEGO® Friends Autobus přátelství (41395). Inspirujte děti toužící po cestování k prozkoumání nových obzorů. Uvnitř tohoto autobusu je dostatek místa pro všechnu jejich výbavu (včetně tenisových raket a sítě), stejně jako to, co je při cestování nejdůležitější – nejlepší kamarádky! Zkoumání světa plného možností Tato hračka…
Alza.cz
Za dopravu 99 Kč Skladem
1 399 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: LEGO Friends Autobus přátelství 41395
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 399 Kč
Maximální cena: 1 799 Kč
Ušetříte až: 400 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0
Pohlaví: Pro holky
Typ: Autobusy
Typ: Auta
Věk: 6 - 8 let
Téma: Lego Friends

Popis produktu

Co dostanete, když smícháte starý londýnský autobus s domečkem pro panenky a přidáte tomu špetku magického světa Friends LEGO® Friends Autobus přátelství (41395). Inspirujte děti toužící po cestování k prozkoumání nových obzorů. Uvnitř tohoto autobusu je dostatek místa pro všechnu jejich výbavu (včetně tenisových raket a sítě), stejně jako to, co je při cestování nejdůležitější – nejlepší kamarádky! Zkoumání světa plného možností Tato hračka plná funkcí dětem umožňuje zkoumat všechny části vzrušujícího výletu, od oprav a úprav vozu přes sledování hvězdné oblohy a divoké přírody až po sjíždění skluzavky nebo odpočinek u bazénu. Dostaňte se všude Tato sada je skvělá pro děti, které mají rády domečky pro panenky, miniaturní doplňky a kreativní hraní. Horní palubu lze úhledně odsunout dozadu, čímž získáte snadný přístup k bezvadným obývaným částem pod ní. Hledáte nejvhodnější dárek pro malé mechaničky a mechaniky, kteří chtějí rozšířit svou sbírku úžasných vozidel Už dál nehledejte! Nechte malé průzkumníky probádat LEGO městečko Heartlake na výletu autobusem, který bude stát za to. LEGO stavebnice pro holky, vhodné od 8 let . LEGO Friends 41395 Autobus přátelství Vydej se na výlet Pořádně se připoutej a vydej se na nejlepší výlet svého života s autobusem přátelství. Užiješ si mnoho zábavy! Úžasný autobus Přidej se ke svým nejlepším kamarádkám, které na výlet pojedou s tebou. Autobus tě navíc doslova ohromí! Ryze holčičí svět „Děti se mohou přidat ke svým nejlepším kamarádkám na cestách za dobrodružstvími!“ •? Vyšlete kreativní děti na dobrodružnou cestu s touto sadou LEGO Friends. Na palubě tohoto autobusu pro minipanenky plného různých bezvadných funkcí a doplňků objeví nekonečné možností pro nápadité hraní. ? Součástí této hračky jsou LEGO® Friends minipanenky Stephanie, Mia a Olivie. Při zkoumání zábavných funkcí a nejrůznějších doplňků pro minipanenky spolu s dívkami z městečka Heartlake mohou děti posouvat hranice své fantazie. ? Děti si mohou představit, jak jdou spát v pokojích s kamarádkami, odtahují zničená vozidla pomocí navijáku, pádlují v bazénu na palubě nebo sledují hvězdy z horní paluby, která jde odsunout dozadu, a umožňuje tak přístup k postelím minipanenek. ? Sada LEGO Friends Autobus (41395) je skvělým narozeninovým dárkem pro děti starší 8 let, které milují osobitá vozidla a mají trochu zkušeností se stavěním.

Autobus přátelství si holčičky mohou sestavit ze 778 dílků. Po sestavení autobusu mohou holčičky vyrazit s autobusem na výlet. Autobus bude vybaven kuchyní s jídelnou a koupelnou, v horní části postelemi. Když večer slečny Lego friends ulehnou, budou mít nad sebou průhlednou střechu, přes kterou budou moci sledovat hvězdy nad jejich hlavami.

Stavebnice LEGO jsou velmi kvalitními výrobky na trhu s hračkami, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy tak, aby byly pro děti bezpečné.

Přednosti:

  • stavěním si děti rozvíjí jemnou motoriku
  • velmi kvalitně vyrobené dílky do

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.