MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Lego » Srovnání cen LEGO City Sada postav Zábava na pláži 60153

Lego

LEGO City Sada postav Zábava na pláži 60153

Hodnocení: 1x
 • 4

Vnes na své pobřeží trochu života – anebo raději spoustu života! LEGO City Sada postav Zábava na pláži 60153 ukrývá 15 figurek lidí a další minifigurky zvířat. S nimi tvé pobřeží okamžitě získá čilý ruch. Na zdraví všech návštěvníků pláže dohlíží plavčík ze své záchranářské věže. Mezi figurkami najdeš potápěče, hráče volejbalu, stavitele hradů z písku i hledače pokladů. Nechybí surfař a kajakář. Zmrzlinový stánek je v létě doslova obsypaný mlsouny. Z vln moře vše pozoruje zvídavý delfín. více podrobností

Radost vám udělá:
 • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen LEGO City Sada postav Zábava na pláži 60153

Specifikace LEGO City Sada postav Zábava na pláži 60153

Kategorie Lego
Nejnižší cena 656 Kč

LEGO City 60153 Sada postav Zábava na pláži Popadni vysílačku a vyraz na pláž LEGO® City! Vyšplhej na plážovou strážní věž, prozkoumej vlny a hledej známky nebezpečí. Obsah balení: kajak s pádlem, pozorovací věž plážového plavčíka, megafon, dalekohled, síť na volejbal a balón, houpací síť, dva stromy, MP3 přehrávač, zmrzlinový stánek se zmrzlinou a kornoutem navíc, bankovku, slunečník, fotoaparát, hrad z písku, lopatku, kbelík, koš, koště, banán, zlatou minci, » ... a dál?

Produkt LEGO City Sada postav Zábava na pláži 60153

Není to ono?

LEGO City Sada postav Zábava na pláži 60153 - parametry

Název produktu: LEGO City Sada postav Zábava na pláži 60153
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 656 Kč
Maximální cena: 1 079 Kč
Ušetríte až: 423 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:

LEGO® City 60153 Sada postav – Zábava naplážiPopis:Užij si tu nejlepší zábavu na pláži s touto velkou sbírkou obyvatelLEGO® City. Součástí sady je navíc věž pro plavčíka, zmrzlinovýstánek, 15 minifigurek, k tomu figurky psa, delfína, humra a ryby.Rozšiř obyvatelstvo svého města s pomocí tohoto balíčku od LEGO®City, ve kterém najdeš velký výběr minifigurek a nekonečné možnosti pronejrůznější aktivity jako je surfování, jízda na kajaku, hranívolejbalu – součástí balón a síť, dále stromy s houpací sítí azmrzlinový stánek. Obsahuje 15 minifigurek a navíc figurky psa, ryby,delfína a humra.Rozměry balení a specifikace:Součástí je 15 minifigurek (mužských, ženských, dospělýchi dětí), navíc figurky psa, delfína, humra a ryby.Obsahuje řadu sestavitelných modelů pro postavení celépestrobarevné plá­že.Vyskoč na surf, zvedni plachtu a vyraz na rychlou jízdu ve vlnách.Pádluj na kajaku směrem na širé moře a užij si pěknou plavbu podélpobřeží.Kajak plave na vodě!Dej si trochu zmrzliny ve stánku a pak relaxuj v houpací síti s mp3přehrávačem.Postav hrad z písku na pláži.Mezi doplňky najdeš kajak s pádlem, pozorovací věž plážovéhoplavčíka, megafon, dalekohled, síť na volejbal a balón, houpací síť, dvastromy, MP3 přehrávač, zmrzlinový stánek se zmrzlinou a kornoutem navíc,bankovku, slunečník, fotoaparát, hrad z písku, lopatku, kbelík, koš,koště, banán, zlatou minci, detektor kovů a rádio.

 • Poznej spoustu nových lidí, zatímco budeš trávit krásný den na pláži! Zahraj si volejbal spolu s týmem, zatímco babička vezme svou vnučku na zmrzlinu do stánku. Než půjdeš stavět hrad z písku spolu s malou holčičkou, jdi si zasurfovat. Potom pomoz správci uklidit všechny odpadky, které tu po sobě někdo zanechal. Tato skvělá sada pomůže tvé město opravdu zalidnit!
 • Součástí je 15 minifigurek (mužských, ženských, dospělých i dětí), navíc figurky psa, delfína, humra a ryby.
 • Obsahuje řadu sestavitelných modelů pro postavení celé pestrobarevné pláže.
 • Vyskoč na surf, zvedni plachtu a vyraz na rychlou jízdu ve vlnách.
 • Pádluj na kajaku směrem na širé moře a užij si pěknou plavbu podél pobřeží.
 • Kajak plave na vodě!
 • Dej si trochu zmrzliny ve stánku a pak relaxuj v houpací síti s mp3 přehrávačem.
 • Postav hrad z písku na pláži.
 • Mezi doplňky najdeš kajak s pádlem, pozorovací věž plážového plavčíka, megafon, dalekohled, síť na volejbal a balón, houpací síť, dva stromy, MP3 přehrávač, zmrzlinový stánek se zmrzlinou a kornoutem navíc, bankovku, slunečník, fotoaparát, hrad z písku, lopatku, kbelík, koš, koště, banán, zlatou minci, detektor kovů a rádio.

Stavebnice 169 dílků, doporučený věk 5-12 let. LEGO City je inspirováno životem ve městě a nabízí vašim dětem skvělou možnost tento život poznat. Najdou tu všechna hlavní témata na celé hodiny her, od policejních a hasičských sborů po spoustu úžasných vozidel a ikonických budov - zamilují si jejich stavění a hry s nimi. LEGO City je plné podrobností podněcujících představivost, a je to tedy velmi proměnlivý svět. Je to svět nekonečn


Přidat recenzi pro LEGO City Sada postav Zábava na pláži 60153

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Lego City Náměstí ve městě 60097

Lego City Náměstí ve městě 60097

  LEGO® City 60097 Náměstí ve městě V LEGO® City je rušno. Postav kolo před kavárnu a nastup do helikotéry, z ptačí perspektivy budeš mít rozhled. Když už máš dost létání, projdi se okolo obchůdků LEGO®, kde zrovna dostávají zboží. Pomoz řidiči vyložit »

od 4 406 Kč

v 5 obchodech

LEGO City Hasičská zásahová jednotka 60108

LEGO City Hasičská zásahová jednotka 60108

 • 3.125

Lego | Lego City

Stavebnice Lego City Fire 60108 Hasičská zásahová jednotka Spěchej na místo požáru, kde volá o pomoc dělník! Přijeď na své motorce bojovat s plameny. Pokud se k ohni nemůžeš dostat, zavolej helikoptéru z »

od 558 Kč

v 10 obchodech

Lego City Zábava v parku - lidé z města 60134

Lego City Zábava v parku - lidé z města 60134

Poznej spoustu nových lidí, zatímco budeš trávit krásný den v parku! Pomoz tatínkovi pohlídat jeho miminko, zatímco si děti hrají na hřišti se svými prarodiči. Kup si párek v rohlíku ve stánku a sněz si ho na lavičce v parku, než se vrátíš do práce s »

od 882 Kč

ve 4 obchodech

LEGO City Letiště Letecká show 60103

LEGO City Letiště Letecká show 60103

Vezmi si dalekohled a připrav se na úžasné představení! Podívej se na úžasné stíhačky a staré letadlo ještě před tím, než odletí - potom sleduj, jak ve vzduchu předvádí úžasné triky. Tleskej společně s ostatními diváky, jakmile letadla opět přistanou a »

od 1 550 Kč

v 7 obchodech

LEGO City Hasičská stanice 60110

LEGO City Hasičská stanice 60110

 • 3.875

Lego | Lego City

Stavebnice Lego City Fire 60110 Hasičská stanice Pomoz hasičům naložit do auta a helikoptéry nářadí! Je čas oběda, tak sjeď po tyči na hasičské stanici a zajdi si do stánku s párky v rohlíku. Na cestě dej »

od 2 870 Kč

v 1 obchodě

Lego City nákladní vlak 60052

Lego City nákladní vlak 60052

 • 3.33333

Lego | Lego City

Nákladní vlak LEGO® City Űíslo výrobku: 60052 Transportuj těžké náklady s tímto vlakem skrz LEGO® City! Přepravuj těžké zboží městem v super silném nákladním vlaku LEGO® City! Můžeš přepravovat i zvířátka! Tento skvělý motorový vlak s osmikanálovým, »

od 4 929 Kč

ve 2 obchodech

Lego CITY vysokorychlostní osobní vlak 60051

Lego CITY vysokorychlostní osobní vlak 60051

 • 3.5

Lego | Lego City

Projížděj městem LEGO® City opravdu rychle díky vysokorychlostnímu osobnímu vlaku! Bleskurychle cestuj kolem města s motorovým osobním rychlíkem LEGO® City! Využij osmikanálové, sedmirychlostní infračervené dálkové ovládaní, abys proletěl křivolaké tratě »

od 3 266 Kč

v 1 obchodě

LEGO City Benzínová stanice 60132

LEGO City Benzínová stanice 60132

Rozhodni se, čím bys dnes chtěl být! Otevři si obslužnou stanici a začni svůj den jako automechanik. Dej si auto na zdvihadlo, oprav ho, a potom ho umyj v mycí lince. Přestav si model na benzínovou stanici, doplňuj palivo čekajícím automobilům a poté je »

od 1 999 Kč

v 1 obchodě

LEGO City Dodávka a karavan 60117

LEGO City Dodávka a karavan 60117

Doporučený věk: od 5 let Počet dílků (ks): 250 Určení: univerzální Stavebnice Lego City Great Vehicles 60117 Dodávka a karavan * Připrav se na dovolenou! Zabal gril a jídlo, a nezapomeň vzít kost pro psa. * Vezmi kávovar a přijeď do kempu ve své dodávce, »

od 494 Kč

v 1 obchodě

LEGO City Sopečná rolba 60122

LEGO City Sopečná rolba 60122

Průzkum je těžká práce! Vezmi s sebou opravdu silný stroj na zvedání a otevírání kamenů, abys zjistil, co je uvnitř. Jezdi v sopečné rolbě po nerovném terénu a použij čtyřkolku, aby přemisťovala kameny na správná místa. Použij sbíječku k otevírání kamenů »

od 799 Kč

v 1 obchodě

Lego City Sopečtí průzkumníci Sopečné průzkumné vozidlo 60121

Lego City Sopečtí průzkumníci Sopečné průzkumné vozidlo 60121

Stavebnice Lego® City Sopečtí průzkumníci 60121 Sopečné průzkumné vozidlo Posaď se za volant výkonného průzkumného vozu a vydej se k sopce! Vezmi s sebou kámen, a potom ho otevři pomocí vrtáku. Podívej, uvnitř byl schovaný krystal! Dej ho na korbu »

od 479 Kč

ve 2 obchodech

LEGO City Vězení na ostrově 60130

LEGO City Vězení na ostrově 60130

 • 3.5

Lego | Lego City

Stavebnice Lego City Police 60130 Vězení na ostrově Pomoz policistům zavřít padouchy v LEGO® City Vězení na ostrově! Sleduj zločince, jak cvičí na dvoře věznice, a rozlož věznici, abys viděl vězně připravující své plány na »

od 2 177 Kč

v 1 obchodě

Lego City výhybky 7895

Lego City výhybky 7895

 • 3.16667

Lego | Lego City

Doporučený věk: od 5 let Počet dílků (ks): 8 Určení: pro kluky LEGO 7895 - Výhybky obsahuje 2 x výhybku + 4 kolejové díly. Zažijte napětí z jízdy rychlíkem nebo nákladním vlakem. Modely jsou navrženy k jednoduchému sestavení a okamžité hře, mají dálkové »

od 494 Kč

v 1 obchodě

LEGO City Volcano Explorers Sopečná základna průzkumníků 60124

LEGO City Volcano Explorers Sopečná základna průzkumníků 60124

 • 3.0625

Lego | Lego City

Stavebnice Lego® City Sopečtí průzkumníci 60124 Sopečná základna průzkumníků Pomoz vědcům a průzkumníkům objevit nové informace o sopkách! Najdi ideální místo pro rozložení průzkumné základny, aby vědci měli vybavení, které potřebují. Potom použij »

od 2 312 Kč

ve 3 obchodech

LEGO City Letiště nákladní letadlo 60101

LEGO City Letiště nákladní letadlo 60101

Pomoz pilotovi a pracovníkovi letiště připravit balíčky pro doručení! Použij ruční vozík k naložení balíků na letištní servisní vůz a dovez je k zadní části letadla, aby mohly být naloženy. Nandej všechny balíky dovnitř, a potom se ujisti, že jsou zadní »

od 499 Kč

ve 2 obchodech

LEGO City Letiště 60100

LEGO City Letiště 60100

Stavebnice Lego® City Letiště 60100 Startovací sada Staň se součástí posádky, která má velmi důležitou práci! Pomoz pracovníkům pošty vyložit dopisní schránky a dostat dopisy do helikoptéry. Nalož úložné bedny na palubu, než pomůžeš pilotovi »

od 219 Kč

ve 3 obchodech

LEGO City Letiště terminál pro pasažéry 60104

LEGO City Letiště terminál pro pasažéry 60104

Zabal si své věci a připrav se na dovolenou! Vydej se na letiště a odbav se na terminálu. Polož své zavazadlo na dopravní pás a sleduj, jak ho nakládají do cestovního letadla. Projdi bezpečnostní prohlídkou, a potom projdi otáčecími dveřmi do nákladního »

od 2 899 Kč

v 1 obchodě

LEGO City Sopečná startovací sada 60120

LEGO City Sopečná startovací sada 60120

Stavebnice Lego® City Sopeční průzkumníci 60120 Sopečná startovací sada Vydej se s členy týmu sopečných průzkumníků a vědců prozkoumat aktivní vulkán! Nalož na čtyřkolku vše, co potřebuješ, a nezapomeň na fotoaparát. Dávej pozor, sopka brzy »

od 249 Kč

v 1 obchodě

Lego City Hasiči Startovací sada 60106

Lego City Hasiči Startovací sada 60106

Popis produktu Doporučený věk: od 5 let Počet dílků (ks): 90 Určení: univerzální Stavebnice Lego City Fire 60106 Hasiči – Startovací sada Spěchej s hasičským vznášedlem k molu a uhas oheň! Pošli potápěče pod vodu, aby zachránil pracovníka v docích, a »

od 247 Kč

v 1 obchodě

LEGO City Přívoz 60119

LEGO City Přívoz 60119

Doporučený věk: od 6 let Počet dílků (ks): 301 Určení: pro kluky Stavebnice Lego City Great Vehicles 60119 Přívoz * Připrav se na další úžasný den v LEGO® City! * Naskoč do auta a jeď k přístavu. Spusť bránu, najeď na přívoz, a potom pomoz kapitánovi »

od 791 Kč

v 1 obchodě

Lego City Ohebné koleje 7499

Lego City Ohebné koleje 7499

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, »

od 494 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.