MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Společenské hry » Deskové hry » Srovnání cen Legler Myši proti kočkám

Deskové hry

Legler Myši proti kočkám cena od 0 Kč

Legler Myši proti kočkám

Hodnocení: 1x
  • 4

Klasická hra v dřevěném provedení. Hrací kameny nejsou klasické, ale ve tvaru hlaviček koček a myší. Takto se tato hra stává mnohem atraktivnější pro menší děti a mnohem více je baví. Vynikající hra pro logické a taktické myšlení. Hra je celodřevěná a obsahuje hrací plochu, 16 hracích kamenů myš a 16 hracích kamenů ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Legler Myši proti kočkám - parametry

Název produktu: Legler Myši proti kočkám
Výrobce: Legler
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Klasická hra v dřevěném provedení. Hrací kameny nejsou klasické, ale ve tvaru hlaviček koček a myší. Takto se tato hra stává mnohem atraktivnější pro menší děti a mnohem více je baví. Vynikající hra pro logické a taktické myšlení. Hra je celodřevěná a obsahuje hrací plochu, 16 hracích kamenů myš a 16 hracích kamenů kočka.

 

Pravidla dámy:

 

Dáma se hraje se na šachovnici 8x8. Soupeři mají na začátku po 12 kamenech stojících na protilehlých stranách v prvních třech řadách na černých políčkách. Kameny se pohybují po diagonálách po černých políčkách, pouze vpřed, a nemohou přeskakovat kameny vlastní barvy. Pokud obyčejný kámen dojde na druhou stranu šachovnice, přemění se v dámu (postaví se dva kameny na sebe). Dáma se pohybuje diagonálně dopředu a dozadu o libovolný počet polí. Jestliže se kámen nachází na diagonále v sousedství soupeřovy figury, za kterou je volné pole, je povinen ji přeskočit, obsadit toto volné pole a odstranit přeskočenou soupeřovu figuru z desky. Skákání je povinné. Může-li hráč skákat jak dámou, tak obyčejným kamenem, musí skákat dámou. V případě, že může jedním kamenem provést více variant skoku, je na něm kterou si vybere, musí ovšem variantu doskákat (např. když může jedním kamenem skočit jeden nebo tři kameny, skočí tedy jeden, nebo tři. Nelze skočit jen dva z druhé varianty.) Při vícenásobném skoku se kameny odstraní až po dokončení celé sekvence. Přes jeden kámen nelze skákat vícekrát. Hráč který je na tahu a nemůže hrát (nemá kameny, nebo má všechny zablokované), prohrál. Partie končí remízou tehdy, když je teoreticky nemožné vzít soupeři při pozorné hře žádnou další figuru. Jestliže některý z hráčů zahraje tah v rozporu s pravidly (např. opomenutí skákání), je na jeho protihráči, jestli bude vyžadovat opravu tahu nebo ne. Klasická hra v dětském provedení! Barevné hlavičky koček a myší jsou pro děti zajímavější než obyčejné hrací kameny! Hrou je procvičováno logické a taktické myšlení! To bude muset děda dávat pozor, aby ho brzy vnoučata neporazila. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí. Klasická hra Dáma s kameny s designem zajímavým pro nejmenší děti. Kameny s hlavou kočky a myši jsou určitě mnohem zajímavější a zábavnější než ty klasické jednoduché. Oblíbená hra, která podporuje logické a taktické myšlení!

Rozměry


Přidat recenzi pro Legler Myši proti kočkám

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.