Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Interaktivní hračky » Srovnání cen Legler Motorická třídící hra Ozubené kolo

Interaktivní hračky

Legler Motorická třídící hra Ozubené kolo

Hodnocení: 1x
  • 4

Pomozte dětem osahat si základní tvary a rozeznávat barvy. Motorická třídící hra Legler Ozubené kolo je vyrobena z kvalitního dřeva. Vyzařuje proto tradici a vlídnost. Děti si ji zamilují pro pestré barvy a zajímavé vzory. Hra navíc stimuluje motorické a třídící schopnosti. Když děti jednotlivé prvky správně poskládají, všechna ozubená kola do sebe perfektně zapadnou. Pak stačí jediný pohyb a roztočí se všechny najednou. Malé děti se tak hravou formou seznámí se základy mechaniky. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Legler Motorická třídící hra Ozubené kolo koupíte i tady

Specifikace Legler Motorická třídící hra Ozubené kolo

Kategorie Interaktivní hračky
Výrobce Legler
Nejnižší cena 299 Kč

Rozměry: 27x9,5x7,5 cmVěk: 2+Jaký hezký nápad pro hru! Pestře pomalované třídící prvky ze dřeva jsou vzájemně spojeny ozubenými koly. Tak lze kromě citu pro tvary a barvy poprvé zažít a vyzkoušet i svět mechaniky!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, » ... a dál?

Produkt Legler Motorická třídící hra Ozubené kolo

Legler Motorická třídící hra Ozubené kolo - parametry

Název produktu: Legler Motorická třídící hra Ozubené kolo
Výrobce: Legler
Minimální cena: 299 Kč
Maximální cena: 364 Kč
Ušetríte až: 65 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jaký hezký nápad pro hru! Pestře pomalované třídící prvky ze dřeva jsou vzájemně spojeny ozubenými koly. Tak lze kromě citu pro tvary a barvy poprvé zažít a vyzkoušet i svět mechaniky!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.Jaký hezký nápad pro hru! Pestře pomalované třídící prvky ze dřeva jsou vzájemně spojeny ozubenými koly. Tak lze kromě citu pro tvary a barvy poprvé zažít a vyzkoušet i svět mechaniky!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.