MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Stavebnice » Srovnání cen Legler Kuličková dráha Venuše Level 2

Stavebnice

Legler Kuličková dráha Venuše Level 2

Hodnocení: 9x
  • 3.88889
EAN: 4020972098108

Pobavte se a zároveň ozdobte pustý kout domácnosti. Stavebnice Legler Kuličková dráha Venuše Level 2 nadchne nejen děti. Sestavte vlastní vesmírnou dráhu. Vytvořte krkolomné zatáčky a dechberoucí spirály, které takřka popírají gravitaci. Pak na své dílo pusťte kuličku a sledujte, jak si poradí s výsledkem vaší tvořivosti. Dráha může měřit až 10 metrů. Potmě neonově svítí. Automatický výtah navíc umožní nepřetržitý koloběh. Stvořte své vrcholné dílo hodné šíleného génia. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 5
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Legler Kuličková dráha Venuše Level 2

Specifikace Legler Kuličková dráha Venuše Level 2

Kategorie Stavebnice
Výrobce Legler
Nejnižší cena 449 Kč

Varianta skvělé stavebnice horské dráhy, v noci svítí !Dráha se zatáčkami, lopingy, klesáním i stoupáním. Ověřte znalosti z mechaniky, fyziky a kynetiky tak, aby kuličky projely celou dráhu co nejrychleji, ale aby přitom dráhu neopustily. Z jednotlivých dílů vč. automatického výtahu na kuličky sestavíte celou kuličkodráhu podle doporučeného návrhu nebo podle vlastní fantazie.Ideální pro školáky, pro které je tato stavebnice ideální školou hrou, ale také fantastická zábava pro celou rodinu.LEVEL 2- stavebnice » ... a dál?

Produkt Legler Kuličková dráha Venuše Level 2

Legler Kuličková dráha Venuše Level 2 - parametry

Název produktu: Legler Kuličková dráha Venuše Level 2
Výrobce: Legler
Minimální cena: 449 Kč
Maximální cena: 929 Kč
Ušetríte až: 480 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.89 bodů z 5
Počet hodnocení: 9 x
Hodnocení:
  • 3.88889
Podrobný popis:

Na scénu přichází unikátní konstrukční stavebnice zaručující desítky hodin kreativní zábavy. Fantazii se meze nekladou, postavte si nekonečně se opakující dráhu po které bude jezdit kulička v těch nejšílenějších úhlech, které Vám gravitace dovolí.

 

Stavebnice Spacerail GLOW s neonovým efektem - sama svítí ve tmě.

 

Vytvořte si zajímavou techstyle dekoraci. SpaceRail stavebnice Level 2 umožňuje sestavit 10 metrů kuličkové dráhy. Díky automatickému výtahu, mohou kuličky běhat po dráze nepřetržitě dlouho. Výtah vyváží kuličky do jejich původní pozice. Pomocí přiložených součástek můžete sestavit celou dráhu, nastavíte rychlost kuličky, úhel zatáček i časování. Rozšiřte si a získejte i nové zkušenosti z oboru fyziky, kinetiky a mechaniky. Vaším cílem při sestavení dráhy je vytvoření dokonalé soustavy zatáček, klesání nebo stoupání, aby kulička svištěla maximální rychlostí a současně neopustila svoji dráhu. Záleží jen na Vaší fantazii. SpaceRail Vám nabízí libovolné rozšiřování dráhy pomocí kombinace více stavebnic.

 

Vlastnosti a obsah stavebnice:

 

- 10000mm (10 metrů) kolejí- přes 100 součástek a příslušenství- 30cm vysoký automatický výtah na baterii typu "C" LR14 - baterie není součástí balení- 2 kovové kuličky- lze vytvořit více vlastních konstrukčních řešení- získejte zkušenosti z oboru fyziky, kinetiky a mechaniky- obrázkový manuál

 

Vhodné pro děti od 15 let, ale s pomocí a pod dozorem dospělé osoby to je výborná zábava i pro mladší děti. Náročností odpovídá stavebnici merkur. SpaceRail se dodává s podrobným grafickým návodem jak postupovat při stavbě Spacerailu.

 

Zde je ukázka menší dráhy na levelu 1 bez svítícího efektu ve tmě.

 

 

Spacerial Level 2 Svítící je stavebnice kuličkové dráhy, která v sobě spojuje hned několik oborů poznávání při sestavování. Stavba této kuličkové dráhy vám bude zdát hodně složitá, ale pohltí vás natolik, že dokud ji nesložíte, tak nebudete se moci soustředit na jinou činnost.

Sestavit dokonalou soustavu zatáček, lopingů, prudkých klesání nebo stoupání a dalších prvků tak, aby kulička svištěla maximální rychlostí a přitom neopustila svou dráhu vám dá hodně práce.

Využijte znalosti z oboru konstrukce, mechanika a fyzika, aby bylo vaše dílo dokonalé. Dosáhnete úžasné podívané, která vás může bavit celé hodiny díky automatickému výtahu na kuličky.Specifikace produktu:

10000mm (10metrů) koleje

přes 100 součástek, které po sestavení vytvoří úžasnou podívanou :-)

30 cm vysoký automatický výtah na baterii typu "C" (buřt) - není součástí

2 kovové kuličky

lze vytvořit více vlastních konstrukčních řešení

získejte zkušenosti z oboru fyziky, kinetiky a mechaniky


Kuličková dráha VenušeOriginální stavebnice kuličkové dráhy se svítící dráhou Spacerail Level 2 Venuše je moderní stavebnice pro ocelové kuličky. Kuličková svítící dráha ve tmě velmi hezky svítí a její délka po sestavení je cca. 10 m, které jsou sestaveny v prostoru 60 x 18 x 36


Přidat recenzi pro Legler Kuličková dráha Venuše Level 2

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.