MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Společenské hry » Ostatní z kategorie společenské hry » Srovnání cen Legler Dřevěná hra Sudoku

Ostatní z kategorie společenské hry

Legler Dřevěná hra Sudoku

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 4020972021175

Hra pro duševní rozvoj, rozměry 18 x 18 cm, doporučený věk od 3 let. Známá a populární hra Sudoku v dřevěném barevném provedení je velice oblíbená u všech věkových kategorií i pohlaví. RaKonrad Sudoku je vyrobeno ve veselém barevném designu. Dřevěné kostky jsou umístěny v dřevěném rámu. Vše je vyrobeno ze dřeva s ...a dál?

Filtrovat: i

Srovnání cen Legler Dřevěná hra Sudoku

Specifikace Legler Dřevěná hra Sudoku

Kategorie Ostatní z kategorie společenské hry
Výrobce Legler
Nejnižší cena 209 Kč
Věk od Méně než 6 let
Věk od 6 - 7 let

Didaktická hračka pro duševní rozvoj, rozměry 18 x 18 cm, doporučený věk od 3 let. Známá a populární hra Sudoku v dřevěném barevném provedení je velice oblíbená u všech věkových kategorií i pohlaví. RaKonrad Sudoku je vyrobeno ve veselém barevném designu. Dřevěné kostky jsou umístěny v dřevěném rámu. Vše je vyrobeno ze dřeva s označením CE. Hračky jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Speciální barvy jsou zdraví neškodné a jsou odolné i vůči dětským slinám.Známá a populární hra Sudoku v » ... a dál?

Produkt Legler Dřevěná hra Sudoku

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouLegler Dřevěná hra Sudoku - parametry

Název produktu: Legler Dřevěná hra Sudoku
Výrobce: Legler
Minimální cena: 209 Kč
Maximální cena: 209 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Věk od Méně než 6 let
Věk od 6 - 7 let
Podrobný popis:

Hra pro duševní rozvoj, rozměry 18 x 18 cm, doporučený věk od 3 let. Známá a populární hra Sudoku v dřevěném barevném provedení je velice oblíbená u všech věkových kategorií i pohlaví. RaKonrad Sudoku je vyrobeno ve veselém barevném designu. Dřevěné kostky jsou umístěny v dřevěném rámu. Vše je vyrobeno ze dřeva s označením CE. Hračky jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Speciální barvy jsou zdraví neškodné a jsou odolné i vůči dětským slinám.Známá a populární hra Sudoku v dřevěném barevném provedení je velice oblíbená u všech věkových kategorií i pohlaví. RaKonrad Sudoku je vyrobeno ve veselém barevném designu. Dřevěné kostky jsou umístěny v dřevěném rámu. Vše je vyrobeno ze dřeva s označením CE. Hračky jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Speciální barvy jsou zdraví neškodné a jsou odolné i vůči dětským slinám.Klíčové vlastnostiOblíbená hra vhodná pro děti od 6 letVeselý barevný designNa výrobu bylo použito kvalitní dřevoHračka má certifikáty zaručující bezpe Světoznámá hra s čísly Sudoku. Všechny barevné dřevěné kostky jsou uspořádány v dřevěnému rámuNěmecká firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí. Populární logická hra s čísly v dřevěném provedení. Čísla jsou pro snadnější orientaci barevně odlišena. Počet hracích čísel je 81.

 

Součástí jsou i tištěná zadání - celkem 40 ve třech obtížnostech. Další zadání lze najít na internetu a vytisknout.

 

Cílem hry je doplnit chybějící čísla 1 až 9 v předem dané předvyplněné tabulce. Tato tabulka je rozdělená na 9x9 polí, která jsou seskupena do 9 čtverců (3x3). K předem vyplněným číslům je potřeba doplnit další čísla tak, aby platilo, že v každé řadě, v každém sloupci a v každém z devíti čtverců byla použita vždy všechna čísla jedna až devět. Pořadí čísel není důležité. Čísla se nesmí opakovat v žádném sloupci, řadě nebo v malém čtverci. Barevné dřevěné sudoku, je vyrobeno z velmi kvalitního materiálu. Barevné kostičky s čísly jsou ukládány do příslušných přihrádek a čísla vám nikam neutíkají.


Přidat recenzi pro Legler Dřevěná hra Sudoku

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.