MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Hrajeme si na » Srovnání cen Legler Dětská zbraň Dřevěný meč Hvězdný rytíř

Hrajeme si na

Legler Dětská zbraň Dřevěný meč Hvězdný rytíř

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 4020972077554

Nádherný meč se symbolem vítězné pěticípé hvězdy je vyroben z bukového dřeva. Nádherný meč se symbolem vítězné pěticípé hvězdy je vyroben z bukového dřeva. Symbol pěticípé hvězdy Od pradávna sloužila hvězda za symbol vítězství duchovního principu nad tím materiálním. V mytologii ji označovali za spojení Nebe a Země. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.96429
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Legler Dětská zbraň Dřevěný meč Hvězdný rytíř

Specifikace Legler Dětská zbraň Dřevěný meč Hvězdný rytíř

Kategorie Hrajeme si na
Výrobce Legler
Nejnižší cena 196 Kč

Nádherný meč se symbolem vítězné pěticípé hvězdy je vyroben z bukového dřeva. Nádherný meč se symbolem vítězné pěticípé hvězdy je vyroben z bukového dřeva. Symbol pěticípé hvězdy Od pradávna sloužila hvězda za symbol vítězství duchovního principu nad tím materiálním. V mytologii ji označovali za spojení Nebe a Země. Tento znak byl oblíbený u národů starověké Evropy, Asie (zejména u Sumerů, Peršanů), Ameriky (u původních obyvatel – Indiánů) a dalších. Soudě podle magických rituálů toho či onoho národa to byl jeden » ... a dál?

Produkt Legler Dětská zbraň Dřevěný meč Hvězdný rytíř

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouLegler Dětská zbraň Dřevěný meč Hvězdný rytíř - parametry

Název produktu: Legler Dětská zbraň Dřevěný meč Hvězdný rytíř
Výrobce: Legler
Minimální cena: 196 Kč
Maximální cena: 279 Kč
Ušetríte až: 83 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nádherný meč se symbolem vítězné pěticípé hvězdy je vyroben z bukového dřeva. Nádherný meč se symbolem vítězné pěticípé hvězdy je vyroben z bukového dřeva. Symbol pěticípé hvězdy

Od pradávna sloužila hvězda za symbol vítězství duchovního principu nad tím materiálním. V mytologii ji označovali za spojení Nebe a Země. Tento znak byl oblíbený u národů starověké Evropy, Asie (zejména u Sumerů, Peršanů), Ameriky (u původních obyvatel – Indiánů) a dalších. Soudě podle magických rituálů toho či onoho národa to byl jeden z nejčastěji používaných symbolů. Znak pěticípé hvězdy se objevoval na amuletech kvůli ochraně před zlými silami. Symbol hvězdy (jedno s kolika cípy) je vždy jednoznačně pozitivní, dodává sílu, posiluje víru v dobrou věc i naději. Rozměry (délka x šířka x tloušťka)

65 x 5,5 x 0,8 - 2,5 cm Věk

3+ Široký meč vyroben z robustního vrstveného dřeva.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí. Nevadí, že už to u vás doma vyplatí jako v hračkářství. Na hračku od značky Legler se vždy najde místo ♥ Vaše malé lásky se zabaví na dlouhé hodiny a budou z ní naprosto nadšené. Tento kousek je vyroben z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů. O značce:

Legler má více jak 30letou historii během níž se značka vypracovala na předního výrobce dřevěných hraček. Každý rok představí světu přes 500 novinek. Angažuje se v mnoha sociálně zodpovědných projektech, které pomáhají zajistit dětem lepší život. Rozměry: 66x16 cm Věk: 3+


Přidat recenzi pro Legler Dětská zbraň Dřevěný meč Hvězdný rytíř

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.