Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Leges Sousedská práva

Próza - beletrie

Leges Sousedská práva

Hodnocení: 1x
  • 4

Sousedská práva - Jiří Spáčil, Jiří Bičovský, Jan Mareček. Praktická příručka se zabývá právy a povinnostmi sousedů podle občanského zákoníku a nového stavebního zákona z roku 2006. Mezi vlastníky sousedících nemovitostí totiž mohou vznikat nejrůznější situace způsobující omezení vlastnických práv sousedů – např. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83819

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Leges Sousedská práva

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 427 Kč

Publikace: Sousedská práva, 5. aktualizované a doplněné vydání - Bičovský;Mareček;Spáčil;Wurstová. Praktická příručka se zabývá právy a povinnostmi sousedů podle občanského zákoníku a nového stavebního zákona z roku 2006. Mezi vlastníky sousedících nemovitostí totiž mohou vznikat nejrůznější situace způsobující omezení vlastnických práv sousedů – např. stavba či její oprava, úprava pozemku, podrosty a převisy, pronikání domácích zvířat, hluk, kouř a jiné imise, věcná břemena. Příručka upozorňuje, jaké případy » ... a dál?

Produkt Leges Sousedská práva

Leges Sousedská práva - parametry

Název produktu: Leges Sousedská práva
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 427 Kč
Maximální cena: 442 Kč
Ušetríte až: 15 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sousedská práva - Jiří Spáčil, Jiří Bičovský, Jan Mareček. Praktická příručka se zabývá právy a povinnostmi sousedů podle občanského zákoníku a nového stavebního zákona z roku 2006. Mezi vlastníky sousedících nemovitostí totiž mohou vznikat nejrůznější situace způsobující omezení vlastnických práv sousedů – např. stavba či její oprava, úprava pozemku, podrosty a převisy, pronikání domácích zvířat, hluk, kouř a jiné imise, věcná břemena. Příručka upozorňuje, jaké případy mohou v praxi nastat a jaké bude jejich řešení podle zákona a ustálené soudní judikatury. Kniha popisuje právní vztahy mezi sousedy, právní důvody užívání nemovitostí, zákonné způsoby ochrany sousedských práv včetně všech možných druhů žalob a sousedské vztahy z pohledu stavebního zákona. Oproti minulému vydání je věnována značná pozornost správněprávní regulaci sousedských vztahů: jedná se např. o otázky regulované zákonem o pozemních komunikacích, vodním zákonem, zákonem o odpadech apod. Na závěr jsou nastíněny možnosti ochrany sousedských práv prostřednictvím ústavní stížnosti a před Evropským soudem pro lidská práva. Kniha je určena nejen soudcům a advokátům, ale i široké sousedské veřejnosti. Sousedská práva - Jiří Spáčil, Jiří Bičovský, Jan Mareček od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor knihy Jiří Spáčil, Jiří Bičovský, Jan Mareček, Jana Wurstová, Vydavatelstvo Leges,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.