Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Leges Sbírka klauzurních prací a zadání žalob, jiných po

Próza - beletrie

Leges Sbírka klauzurních prací a zadání žalob, jiných po

Hodnocení: 1x
  • 4

Sbírka klauzurních prací a zadání žalob, jiných podání a odvolání z civilního pr - Renáta Šínová, Ondřej Šmíd. Publikace je cennou studijní pomůckou v tzv. klauzurním způsobu výuky v němž jsou znalosti studentů získané v průběhu studia ověřovány prostřednictvím písemných prací představujících řešení konkrétního ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83116

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Leges Sbírka klauzurních prací a zadání žalob, jiných po

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 333 Kč

Publikace je cennou studijní pomůckou v tzv. klauzurním způsobu výuky v němž jsou znalosti studentů získané v průběhu studia ověřovány prostřednictvím písemných prací představujících řešení konkrétního případu. Do sbírky byly zařazeny vybrané klauzurní práce z let 2008 až 2011, které byly zadávány studentům magisterského studijního programu Právo a právní věda na Právnické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci v rámci povinné výuky Civilního procesu 1 a Civilního procesu 2. Sbírka je současně doplněna o zadání » ... a dál?

Produkt Leges Sbírka klauzurních prací a zadání žalob, jiných po

Leges Sbírka klauzurních prací a zadání žalob, jiných po - parametry

Název produktu: Leges Sbírka klauzurních prací a zadání žalob, jiných po
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 333 Kč
Maximální cena: 333 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sbírka klauzurních prací a zadání žalob, jiných podání a odvolání z civilního pr - Renáta Šínová, Ondřej Šmíd. Publikace je cennou studijní pomůckou v tzv. klauzurním způsobu výuky v němž jsou znalosti studentů získané v průběhu studia ověřovány prostřednictvím písemných prací představujících řešení konkrétního případu. Do sbírky byly zařazeny vybrané klauzurní práce z let 2008 až 2011, které byly zadávány studentům magisterského studijního programu Právo a právní věda na Právnické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci v rámci povinné výuky Civilního procesu 1 a Civilního procesu 2. Sbírka je současně doplněna o zadání dalších písemných prací, jež musí studenti povinně absolvovat, a to žalob, popř. jiných procesních podání, a odvolání. Klauzurní práce jsou opatřeny řešením. Publikaci ocení zejména posluchači právnických fakult, jimž může sloužit nejen jako pomůcka pro seminární výuku, ale také jako podklad pro samostudium praktické aplikace norem civilněprocesního práva. Řešením v příručce obsažených zadání si studenti prověří své teoretické znalosti a osvojí si potřebné dovednosti pro výkon právnické profese v budoucnu. Sbírka klauzurních prací a zadání žalob, jiných podání a odvolání z civilního pr - Renáta Šínová, Ondřej Šmíd od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor knihy Renáta Šínová, Ondřej Šmíd, Vydavatelstvo Leges,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.