Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Leges O NOVÉM TRESTNÍM ZÁKONÍKU

Knihy

Leges O NOVÉM TRESTNÍM ZÁKONÍKU

Hodnocení: 1x
  • 4

Společným tématem letošního ročníku mezinárodní vědecké konference Olomoucké právnické dny byly „Aktuální otázky soudnictví v České republice a Evropské unii“. V samostatné sekci trestního práva byl největší prostor logicky věnován aktuálním otázkám souvisejícím s rekodifikací trestního práva hmotného, tedy novému ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83757
skladem

Jaké má kniha
O novém trestním zákoníku
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Leges O NOVÉM TRESTNÍM ZÁKONÍKU

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 244 Kč

Publikace: O novém trestním zákoníku - Jelínek Jiří (ed.). Společným tématem letošního ročníku mezinárodní vědecké konference Olomoucké právnické dny byly „Aktuální otázky soudnictví v České republice a Evropské unii“. V samostatné sekci trestního práva byl největší prostor logicky věnován aktuálním otázkám souvisejícím s rekodifikací trestního práva hmotného, tedy novému českému trestnímu zákoníku (zák. č. 40/2009 Sb.), který nabývá účinnosti dnem 1. ledna 2010. Probíhající diskuse nad novým trestním zákoníkem » ... a dál?

Produkt Leges O NOVÉM TRESTNÍM ZÁKONÍKU

Leges O NOVÉM TRESTNÍM ZÁKONÍKU - parametry

Název produktu: Leges O NOVÉM TRESTNÍM ZÁKONÍKU
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 244 Kč
Maximální cena: 292 Kč
Ušetríte až: 48 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Společným tématem letošního ročníku mezinárodní vědecké konference Olomoucké právnické dny byly „Aktuální otázky soudnictví v České republice a Evropské unii“. V samostatné sekci trestního práva byl největší prostor logicky věnován aktuálním otázkám souvisejícím s rekodifikací trestního práva hmotného, tedy novému českému trestnímu zákoníku (zák. č. 40/2009 Sb.), který nabývá účinnosti dnem 1. ledna 2010. Probíhající diskuse nad novým trestním zákoníkem již naznačila některé nedořešené nebo problematické otázky, které se týkají zejména vztahu mezi novým trestním zákoníkem a starým, mnohokrát novelizovaným trestním řádem a některých nových institutů, které trestní zákoník přinesl. Sborník obsahuje příspěvky pronesené na jednání trestněprávní sekce Olomouckých právnických dnů doplněné o referáty, které nemohly být předneseny osobně. Příspěvky jsme rozdělili podle převažující tématiky do několika částí. První část je cele věnována novým institutům českého trestního práva, druhá a třetí část přináší širší trestněprávní souvislosti, např. otázky kriminologické a z oblasti unijního a slovenského trestního soudnictví. Sborník předkládáme odborné i laické veřejnosti jako zdroj informací o novém trestním zákoníku a také o širších problémech a souvislostech trestního práva. Z obsahu sborníku – vybrané problémy nového trestního zákoníku:

# Působnost trestních zákonů

# Pojem trestného činu

# Zavinění a omyl

# Formy trestné činnosti

# Boj s organizovaným zločinem

# Nové alternativní tresty

# Trest domácího vězení

# Ochranné léčení

# Vražda a zabití

# Trestné činy proti lidské důstojnosti v sexuální oblasti

# Majetkové trestné činy

# Hospodářské trestné činy

# Drogové delikty

# Zahlazení odsouzení


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.