Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Lee Child: A přece nezemřeš

Próza - beletrie

Lee Child: A přece nezemřeš cena od 0 Kč

Lee Child: A přece nezemřeš

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Lee Child, A přece nezemřeš je napínavý příběh Lee Childa , v němž v hlavní roli vystupuje svérázný Jack Reacher . Když před vámi upadne mladá žena, která nese hromadu šatů z čistírny a všechno se jí rozletí po ulici, jistě se neotočíte a nepůjdete pryč. Jack Reacher to považoval za nehodu a nešťastnou ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Lee Child: A přece nezemřeš - parametry

Název produktu: Lee Child: A přece nezemřeš
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Lee Child, A přece nezemřeš je napínavý příběh Lee Childa , v němž v hlavní roli vystupuje svérázný Jack Reacher . Když před vámi upadne mladá žena, která nese hromadu šatů z čistírny a všechno se jí rozletí po ulici, jistě se neotočíte a nepůjdete pryč. Jack Reacher to považoval za nehodu a nešťastnou událost a přispěchal ženě na pomoc. Otázka, do jaké míry to byla náhoda, mu bleskla hlavou, když o několik chvil později spolu s onou ženou seděl v dodávce a oba měli na rukou pouta. Neznámí muži, neznámá dodávka a odvážejí je neznámo kam. Pak věřte na náhody...takto začíná skvělý Lee Childův thriller A přece nezemřeš . Z mladé ženy, která sedí vedle něj s pouty, se vyklube agetka FBI. Náhodou je také dcerou náčelníka generálního štábu americké armády a neteří prezidenta Spojených Států. Že by konec náhodám? Ani zdaleka. O tom, čí je příbuzná, únosci moc dobře ví. Právě proto, že je neteří prezidenta, si ji vybral jako vhodné rukojmí předák neonacistické militantní organizace a pečlivě naplánoval únos. Kromě jaderné střely, kterou již získal, má na americkou vládu celou řadu požadavků. Jenže nepočítali s Jackem. Čirou náhodou je Jack Reacher bývalý důstojník vojenské policie, který získal spoustu medailí za hrdinství a udatnost. Je to muž, který zabíjí, aniž by mu spadl popel z cigarety, je jeden z nejlepších střelců, které Amerika kdy měla. Nikdo z únosců a ani jejich velitel o identitě druhého z rukojmí nemá tušení. A až se to dozví, bude příliš pozdě. Jack Reacher se rozhodl zasáhnout a celou situaci vyřešit. Objednejte si brožované vydání bestselleru A přece nezemřeš za skvělou cenu! Druh sortimentu : Kniha, A přece nezemřeš, Jazyk : Čeština, Počet stran : 336 Anotace: Všechno se seběhlo čirou náhodou. Jack Reacher náhodou pomohl mladé ženě, která s plnýma rukama šatů z čistírny klopýtla na ulici. Chvíli nato už sedí oba se spoutanýma rukama v dodávce a jsou odváženi neznámo kam. Náhodou je unesená žena nejen agentka FBI, ale i dcera náčelníka generálního štábu americké armády a neteř prezidenta USA. A rozhodně ne náhodou si právě ji vybral předák neonacistické militantní organizace jako rukojmí k dosažení svých vyděračských požadavků na americké vládě – spolu s jadernou střelou, které se už zmocnil. Jenže náhodou Jack Reacher je náš starý známý, bývalý důstojník vojenské policie, ověšený medailemi za udatnost, muž, který umí zabíjet i zapálenou cigaretou, jeden z nejlepších střelců, jací se kdy v USA narodili. Náhodou to Borken neví. Když se to dozví, je už pozdě – Reacher se rozhodl zasáhnout. Máme i další knihy tohoto autora. Podíváte se? DALŠÍ KNIHY AUTORA LEE CHILDA Komentář: Máme i další knihy tohoto autora. Podíváte se?

DALŠÍ KNIHY AUTORA LEE CHILDA Lee ChildBB ART 2013Kniha, čeština, 336 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.