MENU

Srovnání cen » Kosmetika a zdraví » Léky » Ostatní z kategorie léky » Srovnání cen LEDUM PALUSTRE CH5 granule 4 g

Ostatní z kategorie léky

LEDUM PALUSTRE CH5 granule 4 g

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 3352710430071

Homeopatika LEDUM PALUSTRE CH5 granule 4 g představují kvalitní a osvědčené léky, které prošly řadou testů. Tyto léky jsou určeny k preorálnímu podání a to na základě doporučení lékaře či odborníka. Léčí homeopatické příznaky a další akutní onemocnění. Obsahují sacharózu a monohydrát laktózy. Před užitím čtěte příbalový leták. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.80667
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme LEDUM PALUSTRE CH5 granule 4 g

Nejlevnější nabídky

Specifikace LEDUM PALUSTRE CH5 granule 4 g

Kategorie Ostatní z kategorie léky
Výrobce BOIRON
Nejnižší cena 80 Kč

Ledum Palustre CH5 gra.4g od Boiron na GigaLékárna.cz za 80 Kč . ... a dál?

Produkt LEDUM PALUSTRE CH5 granule 4 g

LEDUM PALUSTRE CH5 granule 4 g - parametry

Název produktu: LEDUM PALUSTRE CH5 granule 4 g
Výrobce: BOIRON
Minimální cena: 80 Kč
Maximální cena: 108 Kč
Ušetríte až: 28 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jednosložkový homeopatický přípravek. HOMEOPATICKÝ PŘÍPRAVEK Obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy. Výdej pouze v lékárnách. K perorálnímu podání. U přípravku nebyl požadován důkaz účinnosti. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí. Používejte podle rady odborníka na homeopatii. Uchovávejte při teplotě do 25 ° C, v původním obalu. Jestliže příznaky při používání přípravku přetrvávají, poraďte se s lékařem. Ředění: Tento přípravek je volně prodejný v ředěních 5 CH, 9 CH, 15 CH a 30 CH. Ředění 200 CH je pouze na lékařský předpis. Balení: 4g granulí Držitel rozhodnutí o registraci a výrobce: BOIRON, 20 rue de la Libération, 69110 Sainte-Foy-lès-Lyon, Francie. Většina monokomponentních homeopatik může být předepsána při několika odlišných onemocněních, v dávkování lišícím se podle charakteru nemoci, ale také podle konkrétního zdravotního stavu pacienta. Proto není možné uvést jednu přesnou indikaci a konkrétní dávkování u každého léku. S výběrem vhodného léku a volbou správného dávkování vám poradí odborník, lékař homeopat nebo lékárník.

Ledum Palustre CH5 je homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. Užívejte vždy podle rady odborníka na homeopatii. Balení obsahuje 4 g granulí (cca 80 granulek) určených pro podání ústy (perorální podání). Přípravek je volně prodejný bez lékařského předpisu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Jednosložkový homeopatický přípravek stimulující obranné mechanismy organismu specificky podle konkrétních příznaků onemocnění. Vhodný pro homeopatickou léčbu širokého spektra akutních i chronických onemocnění. Volně prodejný bez lékařského předpisu. Čtěte podrobně příbalový leták.

Homeopatický přípravek. Užívejte dle rady odborníka - homeopata. Farmakoterapeutická skupina: Homeopatika (česká ATC skupina). Pozorně čtěte příbalovou informaci!

Ledum Palustre CH5 gra.4g od Boiron na www.GigaLekarna.cz za 87 Kč .

Léky/homeopatika/Boiron/monokompozitní


Přidat recenzi pro LEDUM PALUSTRE CH5 granule 4 g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější výrobci:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.