Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Léčba zlomenin pánve a acetabula

Učebnice/Odborná literatura

Léčba zlomenin pánve a acetabula

Hodnocení: 1x
  • 4

ANOTACE: Monografie předních odborníků poskytuje ucelený přehled terapeutických možností v problematice poranění pánve a acetabula a navazuje na čtyři roky starou publikaci Diagnostika zlomenin pánve a acetabula od stejného kolektivu autorů. V posledních dvaceti letech došlo k enormnímu nárůstu těchto zlomenin, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Léčba zlomenin pánve a ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Léčba zlomenin pánve a acetabula koupíte i tady

Specifikace Léčba zlomenin pánve a acetabula

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 977 Kč

Monografie předních odborníků poskytuje ucelený přehled terapeutických možností v problematice poranění pánve a acetabula a navazuje na čtyři roky starou publikaci Diagnostika zlomenin pánve a aceta ... a dál?

Produkt Léčba zlomenin pánve a acetabula

Léčba zlomenin pánve a acetabula - parametry

Název produktu: Léčba zlomenin pánve a acetabula
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 977 Kč
Maximální cena: 1 500 Kč
Ušetríte až: 523 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

ANOTACE: Monografie předních odborníků poskytuje ucelený přehled terapeutických možností v problematice poranění pánve a acetabula a navazuje na čtyři roky starou publikaci Diagnostika zlomenin pánve a acetabula od stejného kolektivu autorů. V posledních dvaceti letech došlo k enormnímu nárůstu těchto zlomenin, nezřídka v rámci polytraumatu s poraněním životně důležitých orgánů. Obecná část knihy je věnována pozornost epidemiologii, anatomii, biomechanice, mechanismům vzniku poranění, diagnostice a klasifikaci, přidruženým poraněním, časování a provedení primárních léčebných opatření, operačním přístupům a obecným poznámkám týkajícím se techniky osteosyntézy standardní, miniinvazivní i navigované. Druhá část publikace je věnována léčení poranění pánve včetně popisu jednotlivých technik a zahrnuje i kapitoly týkající se odlišnosti postupů u starších pacientů s osteoporózou a pacientů dětského a adolescentního věku. Třetí část zahrnuje návody k ošetření acetabulárních zlomenin, kombinovaných poranění pánve a acetabula, kombinovaných zlomenin acetabula a proximálního femuru a rovněž acetabulárních zlomenin ve stařeckém a dětském věku. Následující čtvrtá část precizně popisuje možné komplikace léčby a postupy při jejich řešení. Pátá část knihy je věnována rehabilitaci pacientů po těžkých poraněních. Poslední část je zaměřena na problémy spojené s trvalými následky po poranění pánve a acetabula, vyžadující mnohooborovou spolupráci napříč celým spektrem nejen chirurgických oborů moderní medicíny. Monografie dokládá bohatou zkušenost autorů v léčbě pacientů s poraněním v oblasti pánve a je určena chirurgům, traumatologům a ortopedům, ale i diagnostikům, intenzivistům a fyzioterapeutům věnujícím se problematice poranění pánve a zlomenin acetabula. OBSAH: Obsah Autorský kolektiv Předmluva (Oldřich Čech) Úvod (Valér Džupa, Tomáš Pavelka, Stanislav Taller) I. Obecná část 1. Epidemiologie zlomenin pánve a acetabula (Valér Džupa, Jana Chmelová, Filip Fridrich) 2. Anatomie pánve a acetabula (Václav Báča, David Kachlík, Jan Vavrečka) 3. Anatomická a klinická terminologie používaná v pánevní chirurgii (David Kachlík, Václav Báča, Valér Džupa) 4. Biomechanika pánve (Zdeněk Horák, Valér Džupa, Václav Báča) 5. Mechanismus vzniku poranění pánevního kruhu a zlomenin acetabula (Tomáš Pavelka, Valér Džupa, Zdeněk Horák) 6. Diagnostika zlomenin pánve a acetabula (Jana Chmelová, Valér Džupa, Jiří Marvan) 7. Klasifikace poranění pánve (Valér Džupa, Martin Frank, Jiří Skála-Rosenbaum) 8. Klasifikace zlomenin acetabula (Valér Džupa, Jana Chmelová, Tomáš Pavelka) 9. Přidružená poranění (Valér Džupa, Martin Krbec, Robert Grill) 10. Primární léčebná opatření u pacientů s poraněním pánve (František Duška) 11. Primární ošetření poraněné pánve (Tomáš Pavelka, Valér Džupa, Stanislav Taller) 12. Indikace a časování definitivního ošetření (Tomáš Pavelka, Valér Džupa, Martin Krbec) 13. Operační přístupy k pánvi a acetabulu (Valér Džupa, Jan Vavrečka, Stanislav Taller) 14. Standardní


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.